Wpis z mikrobloga

@kony11: nie studiuje medycyny, juz w ogole nie studiuje. Dodałam te tagi bo pasują do akcji, atencyjny do moich nog a lekarze i medycyna do akcji która popieram


  • Odpowiedz
@Ulubiona
moim zdaniem lepiej miec zajebiste uda i mowic ze sa takie nie sa niz miec grube i nieapetyczne i mowic ze sa zajebiste xD zreszta po #!$%@? wy wszyscy tak po niej cisniecie? Wstawia co chce przeciez to jej sprawa mogłaby wstawic nawet zdjecie nago bez bielizny a to nadal powinno was #!$%@? obchodzic bo to jej sprawa. Zamiast sie zajac czyms to sie #!$%@? o to ze ktos wrzuca
  • Odpowiedz
@Czarek987: Rycerzu mój nie ma co się denerwować :) Ja naprawdę nie biorę do siebie wykopków i mam duży dystans :D Tu jest taki przekrój osobowości że jakby wszyscy lubili to samo i mieli to samo zdanie byloby naprawdę nudno ;)

  • Odpowiedz
od końca więc "kumatych dla pozdro" ( ͡° ͜ʖ ͡°) robie to dobrze?


@Ulubiona: Dobrze, ale pozostań lepiej przy pokazywaniu ciała na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

moim zdaniem lepiej miec zajebiste uda i mowic ze sa
  • Odpowiedz
@borikossss: skad pomysł że ich nie akceptuje? :) Jest wrecz odwrotnie niż piszesz, gdyby nie akceptowala swojego ciała nie wrzuciłabym niczego w internet bo nie uniosłam bym fali hejtu jaka sie tutaj przewija :)
  • Odpowiedz