Wpis z mikrobloga

Legia nawet jeśli straci w którymś meczu 6 bramek to nie będzie to kompromitacja taka jaką byście chcieli by była. Czy ktoś miał pompe z Schalke które dostało od Realu szóstkę w 2014? Nie, ale cały nasz kraj będzie się w analogicznej sytuacji smakował jaki to wstyd na całą Europę i kompromitacja.

My przynajmniej dostaniemy od Realu, Borussii i Sportingu. Wyście w dupe dostawali od Żalgirisu, Stjarnan i Levadii.

#legia #pilkanozna #ligamistrzow
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i od razu odpowiadam na zajebiście odkrywczy i hehe śmieszny post: od Termiliki wy też żeście po dupie dostawali. Po prostu stul ryj i słuchaj jutro kaszanki na Łazienkowskiej bo tylko tyle ci zostało.
  • Odpowiedz
@Destu: chyba sobie jaja robisz. Mojego postu nawet by nie było gdyby nie to że w internecie przelewa się fala zapowiedzi świętowania jutrzejszego w-------u - którego wcale nie wykluczam. Tylko że nie rozumiecie że nam jest już w tej chwili to obojętne jak nam pójdzie. Może być już tylko zajebiście - przegramy wszystkie trzy dwumecze? Trudno, doszliśmy i tak najdalej ze wszystkich, w następnych sezonach będzie lepiej. Mam wrażenie że
  • Odpowiedz
@peetee: Kolega dobrze napisał, że masz straszny ból d--y. Widać to po tym, że przejmujesz się jakimiś heheszkami że Legia dostanie po 0:8 w każdym meczu, zamiast to olać ciepłym moczem.

  • Odpowiedz
@peetee: gościu, ale to ty podchodzisz protekcjonalnie do swojej drużyny i na wszelki wypadek, jeszcze przed meczem ją usprawiedliwiasz. Jak przegrają 6-0, to wtedy napisz, że można się było tego spodziewać, ale i tak daleko zaszli, najdalej i w ogóle graty szacun i kocham swój team.
A jak nie będzie w-------u, to wtedy zamykaj usta hejterom.
A takie pisanie na zapas wygląda po prostu jak straszne bóldupienie za wczasu. O
  • Odpowiedz
i na wszelki wypadek, jeszcze przed meczem ją usprawiedliwiasz


@Abaddon84: nie, po prostu uświadamiam resztę Polski że po nas spłyną ewentualne w-------e i serio nie macie się z czego cieszyć i czego świętować. Te mecze to będzie dla nas święto i wielka radość i nic go nie zakłóci. Serio nie wiem co by musiało się stać żebyśmy ze stadionu wychodzili przygnębieni. Chyba tylko gdyby Kucharczyk s--------ł dwa karne i było
  • Odpowiedz
@peetee: BATE dwa sezony temu dostało od Szachtara 0:5 i 0:7 w grupie LM, a każdy powie, że to przecież ci nieźli Białorusini, którzy regularnie grają w LM. Mieli wtedy rekordowo niski bilans bramkowy, ale zamiast 0 punktów mieli 3 i mało kto ten rekord zauważa, bo przecież nie byli najgorsi. Wysokie wyniki w LM może nie są codziennością, ale też nikt w Europie ich szczególnie nie zapamiętuje. Będą wysokie
  • Odpowiedz
@peetee: ale ja się z niczego nie cieszę ani nie świętuje, ja p------e, typie, opanuj się. Skoro nic nie zakłóci twojej radości i święta piłkarskiego, to na c--j wylewasz tutaj żale w ogóle XD
"Tak mnie to nic nie obchodzi co o nas mówicie, że aż n--------e postów i komentarzy na ten temat". Skończ po prostu, bo śmiesznie to wygląda
  • Odpowiedz
@peetee: To już jest szczyt, żeby się asekurować przed szyderą po spodziewanym w-------u, który jeszcze nie nastąpił.

Czy ktoś miał pompe z Schalke które dostało od Realu szóstkę w 2014?


Wcale, z całą pewnością fani Borussii przegapili okazję do nabijania się z odwiecznego rywala w sytuacji, w której oni nieraz rywalizowali z Realem jak równy z
  • Odpowiedz
To już jest szczyt, żeby się asekurować przed szyderą po spodziewanym w-------u, który jeszcze nie nastąpił.


@Slonx: dla mnie szczytem jest świętowanie w-------u który jeszcze nie nastąpił. A tak się dzieje.
  • Odpowiedz