Wpis z mikrobloga

to uczucie kiedy niedawno śmialismy się z tego że Sebiksy wyklęte wkrótce zaczną n---------ć opalonych ludzi, ale satyra znowu dwa kroki za rzeczywistością xD
http://pikio.pl/zniszczyli-auto-i-napisali-na-masce-allah-akbar-zona-jest-bardzo-opalona-moze-pomysleli-ze-nie-jest-polka/

#islamizacja #neuropa #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazprawakow
fukboi - to uczucie kiedy niedawno śmialismy się z tego że Sebiksy wyklęte wkrótce za...

źródło: comment_DxtDI4QrGYIFZ0mGdu8LyOtEfLktIIQm.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fukboi A skąd wiadomo, że to nie prowokacja? Nie wydaje mi się, żeby ktoś w Alejach Jerozolimskich w biały dzień dopuścił się takiego czynu, tym bardziej przy wszechobecnym monitoringu. Ponadto nikogo w związku ze sprawą nie zatrzymano. To śmierdzi na kilometr.
  • Odpowiedz
@jokefake: Wiesz, kiedyś jak się opalilem w wakacje to mnie pewna dziewczyna wzięła za włocha. - Teraz są inne standary, zamiast włocha byłby ciapaty zapewne.
  • Odpowiedz
@Variv Pojęcia nie mam, ale prawdę mówiąc, trudno w to uwierzyć. Jeszcze to pieprzenie, że "żona się opaliła, uznano ją za muzułmankę" - nie zatrzymano sprawców, ale mąż już zna motywy.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars Raczej poddaję w wątpliwość to, co zostało przedstawione. Aleje Jerozolimskie to centrum miasta, wszędzie są kamery, patrole policji i przede wszystkim osoby trzecie. Gdyby ktoś zrobił to w nocy, to w porządku, jestem skłonny uwierzyć, ale w biały dzień - raczej mało prawdopodobne. Dziwią też rzekome motywy, które przedstawiono, mimo że nikt nie został zatrzymany.
  • Odpowiedz
@Venro: to nie prowokacja tylko miłościwy allahuakbar dokonał cudu, niepokalanie porysował maskę, nie to co Jezus to krzaki palił jak n------n. Na Polskę spłynęła łaska i albo się ukorzymy albo nas dojadą ci co się zorientowali jaki luksus może być po wprowadzeniu nauk allahuakbara.
  • Odpowiedz
Raczej poddaję w wątpliwość to, co zostało przedstawione.


@Venro: Ale to udowodnij prowokację, bo póki tego nie zrobisz to jesteś tylko śmiesznym człowieczkiem.

Aleje Jerozolimskie to centrum miasta, wszędzie są kamery, patrole policji i przede wszystkim osoby trzecie. Gdyby ktoś zrobił to w nocy, to w porządku, jestem skłonny uwierzyć, ale w biały dzień - raczej mało
  • Odpowiedz