Wpis z mikrobloga

@Luka_Wars:

Ale to udowodnij prowokację, bo póki tego nie zrobisz to jesteś tylko śmiesznym człowieczkiem.


Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że to stuprocentowa prowokacja, tylko poddałem w wątpliwość opisane wydarzenia i wystosowałem kilka argumentów - pora dnia, monitoring, świadkowie, policja i przede wszystkim samo przestępstwo, którego raczej trudno dopuścić się w ciągu chwili i zniknąć
  • Odpowiedz
nie zatrzymano sprawców, ale mąż już zna motywy.


@Venro: wiesz, skoro allahu akbar jest na masce, a żona opalona, to nie trzeba być einsteinem by połączyć kropki
( ͡° ͜ʖ ͡°)

co nie zmienia faktu że śmierdzi prowokacją
  • Odpowiedz
@RPG-7:

wiesz, skoro allahu akbar jest na masce, a żona opalona, to nie trzeba być einsteinem by połączyć kropki

( ͡° ͜ʖ ͡°)


Pewnie masz rację, ale samo "Allah Akbar" wyryte na masce, żeby uprzykrzyć życie rzekomej muzułmance? Raczej spodziewałbym się "won z Polski".
  • Odpowiedz
@Venro: Zgadzam się z Tobą. Hipoteza o tym, że babka wygląda jak muzułmanka została przedstawiona przez jej męża, nie ma na to żadnego potwierdzenia.

A do wszystkich "łączących kropki": przecież wszystkie muzułmanki w Warszawie mają warkoczyki, Sebixy też wszędzie wypisują "Allahu Akbar"... przecież to wszystko się skleja xD
  • Odpowiedz
@fukboi: @RPG-7: @Luka_Wars: @Venro: Oryginalny news na Kontakt24, gdzie poszkodowana wysłała zdjęcia rozbitego auta po zgłoszeniu sprawy na policję: http://kontakt24.tvn24.pl/zdemolowali-mi-auto-roztrzaskana-szyba-i-wyryte-allah-akbar-na-masce,211433.html
News w zdecydowanie innym tonie. Na Pikio z marszu wciskają poszkodowanej w usta słowa, że jej auto rasiści zniszczyli i taki wydźwięk jest od początku. Na Kontakt24 mąż co najwyżej DOMNIEMYWA. Dla mnie cała sprawa śmierdzi.

Co, jakiś seba wyklęty przypadkiem zobaczył opaloną kobietę
  • Odpowiedz
@fukboi: Myśleli że to muzułmanka, czyli co? Znaleźli ich i tak powiedzieli? Nie. TVN napisał po prostu że tak przypuszcza jej mąż który ani nie widział sytuacji ani nie było go pewnie w okolicy.
  • Odpowiedz