Wpis z mikrobloga

@bekartproboszcza:
O właśnie, dzięki za ten eksperyment.
Mam nadzieję, że wśród modlących się znajdzie się przynajmniej jedna osoba wierząca, a jeszcze lepiej żeby to były ze dwie-trzy.

Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich».

Zaprawdę, powiadam wam: Kto powie
@schizotypowycynik: Nie do końca. Chrześcijanie mają obowiązek sie modlić i dawać świadectwo swoim życiem, nie tylko sie modlić. I jak ktoś robi te dwie rzeczy, to Bóg może tak pokierować nim, że przez przypadek kogoś nawróci w jakimś pubie czy autobusie. A jeśli ktoś tylko sie modli, a nie działa, to słusznie możesz krytykować te osoby.
@tylko_prawda: ja właśnie się dowiedziałem że niekoniecznie 10 przykazań pochodzi od Boga, a może od szatana, bo przykazania od Boga Mojżeszzniszczył jak zobaczył burdel co Izraelici wyprawiają i poszedł po drugie. Na razie wiem tylko że jak Izraelici Bogu tak Bóg Izraelitom i ich opuścił a zaczęły podszuwaç się pod niego Anioły, ale jeszcze nie wiem w którym momencie to nastąpiło i do kiedy trwało. Ale może zależy to interpretacji przez