Wpis z mikrobloga

Dobra drugie podejście tym razem będę zapisywał to co już zdążę napisać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Postanowiłem, że opisze kilka warszawskich burgerowni w których miałem okazje zjeść lepsze i gorsze burgery. Kolejność losowa podsumowanie na końcu.

Zacznę od tego, że jakimś ekspertem nie jestem i będzie to jedynie moja opinia.

No to lecim, na pierwszy ogień każdemu znany Barn Burger znajdujący się na Złotej 9

http://i.imgur.com/vIyaX0o.jpg

Lokal dość mały piętrowy, wystrój fajny, sporo amerykańskich tablic rejestracyjnych, ale o jakimś klimacie cięzko powiedzieć, cenowo tragedii nie ma. Ja osobiście za barnem nie przepadam, aczkolwiek ciężko się do czegoś przyczepić. Burger jest podawany z sosem, sałatką colesław i jak dla mnie słabymi frytkami
Bułka kiedyś u nich mi nie smakowała, teraz jest lepsza, wielkościowo burger przyzwoity, składniki świeże, nie ma się do czego przyczepić, natomiast mięso sam nie wiem czegoś mi w nim brakuje. Wiele osób uważa barna za najlepszą burgerownie w Warszawie, czy ja wiem, może na poczatku gdy burgery przejmowały streetfood tak mogło być teraz to taki dobry średniak.
Cena średnio 21zł

Kolejna burgerownia to Hoppiness Beer & Food na Chmielnej

http://i.imgur.com/dxGcnV0.jpg

Lokal bardzo fajny, mały klimatyczny z dobrym piwem kraftowym, odwiedziłem ich jakoś wiosną zamówiłem klasycznego burgera + jakieś piwo kraftowe i zapłaciłem za taką przyjemność 35zł, co z jednej strony jest sporym wydatkiem, ale z drugiej strony patrząc na lokalizacje, dobre piwo nie jakieś sikacze i jakość burgera to uczciwa cena.
Sam burger dla mnie jeden z lepszych świetna nie rozpadająca się bułka, dobrze przyrządzone mięso, super składniki, wielkościowo też dawał radę. Z czystym sumieniem mogę go każdemu polecić, mam nadzieję, że od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Z tego co pamiętam podawany z sosem i frytkami, które też były bardzo spoko, nie jestem fanem frytek (sic)

Na-żarty na Ząbkowskiej

http://i.imgur.com/suosxK7.jpg

Sam lokal bardziej przypomina jakiś pub/klub niż dobrą restauracje/burgerownie. Prócz burgerów mają sporo fajnych rzeczy do zaoferowania w amerykańskim stylu np sandwiche.

Burgera jadłem tutaj stosunkowo dawno i za dużo o nim wam nie napiszę, ale wiem, że mi smakował i również mogę go polecić. Muszę się wybrać i popróbować innych pyszności z ich menu. Cenowo bardzo spoko, posiłkując się recenzją z street food polska widzę, że cheesburger to koszt 20zł, mają też spoko lunche.

Bobby Burger sieciówka

Patrze na ich lokale w googlu to troche ich #!$%@?ło :v
Akurat na nim byłem stosunkowo niedawno i pamiętam jeszcze co nieco. Trafiłem na Hożą, aczkolwiek też zdarzyło się zjeść na Nowym Świecie.

Jak lokal na Nowym Świecie mi się nie podobał, tak na Hożej wystrój bardzo fajny, co do samego burgera i ceny to troche już gorzej. Zapłaciłem 23zł za burgera i frytki które były bardzo słabe swoją drogą

Burger malutki, bardziej przypominał tego z dobrze nam znanych sieciówek, oh wait Bobby to sieciówka. Mięso słabe, bułka średnia, frytki słabe, ogólnie to tak 2/10 ale to może dlatego, że nigdy nie darzyłem ich sympatią, ale chyba nie jestem jedynym.

Beef'N'Roll na Nowym Świecie

http://i.imgur.com/qnBXSs9.jpg

Tu szkalować ich nie będę, bo jadłem ich burgera ponad rok temu, gdy dopiero lokal chyba się otwierał.
Pamiętam, że burger średnio mi smakował + miałem uliczną atrakcje, bo po ulicy chodził czarny roman i zaczepiał azjatów xD
Na pewno jakoś niedługo się do nich przejdę

W sumie to tylko tu miałem okazje jeść, jeżeli coś polecacie, macie inne zdanie niż ja to również piszcie, bo znów mnie wzięło na burgery, a masa sama się nie zrobi.

Za jakieś błędy ortograficzne, składniowe itp wybaczcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

edit. Zapomniałem o podsumowaniu xD z tych co wypisałem osobiście polecam hoppinnes i na-żarty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wołam z poprzedniego wpisu @beer_man @paprykarzszczecinski1 @ennovum @algorytm7007 @paulakucia
#warszawa #burger #burgery #jedzenie #streetfood
polik95 - Dobra drugie podejście tym razem będę zapisywał to co już zdążę napisać ( ͡...

źródło: comment_jYb4tNK8z4rplN7tQyKQzdOyrTHB67Fz.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@polik95: byłem w niedizele w barnie, #!$%@?ł się strasznie... nowe bułki tragiczne, wkład średniaweczka, te frytki jak maja tak wygladać to mogli by sobie darowac.... było super jest tak sobie, lepszego burgera jadlem ostatnio z food trucka.
  • Odpowiedz