Wpis z mikrobloga

@JankesPn: Jeśli jesteś początkujący to taki plan jak ICF 5x5 jeśli twoim celem jest masa mięśniowa jest jednym z najlepszych. Gdy będziesz średniozaawansowany też jest parę bardzo dobrych programów ale wtedy już możesz myśleć o jakimś spersonalizowanym planie.
  • Odpowiedz
@easy_tf: W sumie trochę ćwiczyłem na siłowni, choć raczej bez ładu i składu:) Ale pamiętam, że jak zaczynałem ileś lat temu to kupiłem plan i działał na mnie motywująco i efekty rzeczywiście były duże, a ćwiczyłem w domu. Dlatego teraz bym chciał wziąć chociaż na miesiąc, aby trochę wczuć się na nowo i ruszyć z dietą.
  • Odpowiedz
@JankesPn: Dla mnie początkujący to osoba, która nie ma conajmniej 2xmasa ciała w MC i podobnie dużej siły w pozostałych bojach. Po roku ćwiczeń ~180kg w martwym i powoli stajesz z progresem, wtedy trzeba zmienić plan na bardziej zaawansowany, przydaje się osoba która ma wiedzę i praktykę. Jeśli wydanie pieniędzy jest dla ciebie motywatorem to ok, o ile nie są to pieniądze przez które później ty albo twoje dzieci będą musiały
  • Odpowiedz