Wpis z mikrobloga

Marcin, 38-letni specjalista IT, który wyjechał do Irlandii m.in. z powodu rosnącej homofobii w Polsce, podczas przejażdżki rowerowej w parku Phoenix w Dublinie został zaatakowany przez śledzącą go uprzednio grupę nastolatków. Ich okrzyki "Zabić pedałów", nie pozostawiają wątpliwości, że to był atak na tle homofobicznym. Marcin został pobity na tyle mocno, że wymagał leczenia szpitalnego.

Po wypisaniu ze szpitala Marcin zgłosił pobicie do Gardy, irlandzkiej policji. Zderzył się z powątpiewaniami funkcjonariusza, czy to na pewno był atak na tle homofobicznym oraz insynuacjami funkcjonariuszki, że szukał w parku przygodnego seksu.

Poszkodowany złożył skargę do ombudsmana irlandzkiej policji. Sprawa jest w toku.

Stanowczo potępiamy atak na Marcina. Życzymy mu jak najszybszego powrotu do zdrowia oraz pomyślnego rozpatrzenia skargi, które zaowocuje m.in. poprawą policyjnych procedur postępowania z ofiarami przestępstw motywowanych nienawiścią.

Pozwalamy sobie przy tym na gorzkie przypuszczenie, że ta sprawa po raz kolejny wykaże nierówne traktowanie swoich obywateli przez polskie władze. Sądząc po dotychczasowych praktykach tego rządu, przypuszczamy, że Witold Waszczykowski oraz jego koledzy z rządu przemilczą sprawę pobicia polskiego imigranta, ponieważ było ono motywowane nienawiścią na tle homofobicznym, a nie narodowościowym. Mimo, że prowadzi ona do takich samych tragicznych skutków.

www.partiarazem.pl


Zapraszam do dyskusji

#irlandia #razem #partiarazem #homoseksualizm #homofobia #policja #europa #neuropa #4konserwy #bekaznarodowcow #bekazprawakow a może i #bekazlewactwa? #lewactwo
Tom_Ja - Marcin, 38-letni specjalista IT, który wyjechał do Irlandii m.in. z powodu r...

źródło: comment_tWVnXMiHKh3VUT6Jep1h5KGXDjTUxAr7.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: moge sie zalozyc ze jakby nie mowil ze jest gejem to by po prostu potraktowali go jako pobitego czlowieka a inna sprawa ze #!$%@? jest policja w irlandii skoro nic nie robi z pobiciem, bez wzgledu na to czy homofobicznym czy nie i to wlasnie to trzeba naglosnic

no ale #bekazlewactwa bo w sumie gosciu chyba nie jest zbyt ogarniety
  • Odpowiedz
@Pantokrator:

Oj wiem sporo. Np. że logika też jest ci obca. Poglądy, które ci przypisałem, wynikają jasno z tego, co tu wypisujesz.

No a ja wiem, że jesteś takim typowym prawacko-nacjololo sebkiem, z kompleksem niższości. Taka beta sfrustrowana na świat z wymaganiami. wynika to jasno z tego, co piszesz ( ͡ ͜ʖ ͡)

Lepszym przykładem byłaby kampania na rzecz pomocy wyłącznie dziewczynkom z Syrii z olaniem kilkuletnich chłopców, a i to przy założeniu, że w Syrii kobiety miałyby
  • Odpowiedz
@npsr:

ale ciot nie lubię

a ja nie lubię maczo - pozerów co nie znaczy, że mam wyjść i ich lać po mordzie. Nie każdy musi być napakowanym, agresywnym typem - niektórzy zamiast siedzieć cały dzień na siłowni wolą robić inne rzeczy - świat do przodu pchają naukowcy a większość z nich raczej nie należy do kategorii "maczo - karków".

jeśli ktoś dostaje #!$%@?, to znaczy, że
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: zacznijmy od tego, że nigdzie nie napisałem, że popieram rozwiązania siłowe. Przeciwnie: uważam je za taki sam debilizm jak meritum mojej wypowiedzi: krzyk, że ktoś dostał w łeb za to, że jest homo. Za samą orientację w łeb się nie dostaje i niema ona tu żadnego znaczenia.
@nie_tak_szybko: właśnie chyba mnie nie zrozumieliście, bo w żadnym wypadku nie stoję po stronie idiotów, którzy go pobili. Zupełnie nie tego się uczepiłem.

Ja kiedyś dostałem w łeb wracając w garniaku w środku nocy przez okolicę powszechnie uznawaną za mocno niebezpieczną. Żeby było śmieszniej rozmawiałem przez telefon a to jeszcze był okres, kiedy to był bardzo chodliwy u sebastianów. Sądzisz, że powinienem robić aferę, że brakuje tolerancji dla ludzi w garniturach?

Nie, sam się prosiłem o #!$%@?, to dostałem. Takie rzeczy nie powinny mieć oczywiście miejsca, dla tego całą
  • Odpowiedz
@Naxster przemoc wobec mężczyzn też często jest fizyczna,a i szkodliwość psychicznej jest bardo wysoka. Dodatkowo kampanie społeczne służą zwiększaniu świadomości i i
zauważenie, że problem dotyczy obu płci nic by nie zaszkodziło. Ale lepiej dyskrryminować i pogarszać sytuację ofiar nie będących kobietami. Czyli mój argument pozostaje aktualny. Bycie sebkiem nijak z moich komentarzy nie wynika, ale tak jak mówiłem, logika jest ci obca.

Dresiki nadal będą lać ludzi. Po prostu będą
  • Odpowiedz
@Naxster widocznie nie dostaje, skoro zdarzenia te występują niesamowicie rzadko, pomimo że o każdym pobiciu czarnoskórego czy muzułmanina pisze pewna gazeta. Dresiarze nie biją, bo kieruje nimi silna ideologia, tylko biją bo lubią. Ot, jak się nigdy nie widziało problemu, to się tworzy karkołomne konstrukcje myślowe jak dres ostoja spokoju atakujący tylko murzynów i muzułmanów.

Aha i wielokrotnie spotkałem się z nagłaśnianiem domowej przemocy psychicznej. Oczywiście wobiec kobiet.
  • Odpowiedz
Ostatnio tez w tej okolicy (stoneybatter) pobili garde, @rzet chyba pisal o tym. W tamtych okolicach dzieciaki to tworza male gangi wiec bez znaczenie chyba kto im sie nawinie. Ja sie zastanawiam jak chlopak na rowerze nie uciekl przed nimi. I ostrzegam przed nimi!! te dzieciaki naprawde nie czuja strachu przed nikim!
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: Nie jest przecież tajemnicą, że sodomici mają swoje ulubione miejsca spotkań tam, gdzie można spokojnie poruchać ( takie miejsca nazywane są pikietami). A więc, przede wszystkim publiczne kible, miejskie łaźnie oraz parki w miastach. Naiwnością jest przypuszczać, że zaatakowany został bez powodu. Gość przecież nie miał na czole wypisane „jestem homo”. Pewnie miał ochotę zadupczyć.
Może to był amator takich zabaw, jak poniżej, tylko w realu i w większym gronie?
Ta stronka jest także ciekawym studium nad doodbytniczymi implikacjami dewiacji homoseksualnej
1. RE: Co lubicie wkładac do obytu ??
~Odbytnik Gość
Cześć pisze pierwszy raz ale jestem zachecony waszymi wypowiedziami. Ja bardzo lubie rozciagac zwieracze i wsadzac rozne zeczy do dupy. Jeszcze nie wsadzalem czegos na dluzszy czas ale na pewno sprobuje. Moim celem jest wsadzenie calej reki a wy jak probowaliscie juz fisting analny bo podobno
  • Odpowiedz
Bycie sebkiem nijak z moich komentarzy nie wynika


@Pantokrator: Oj nawet nie wiesz jak bardzo ((oo))

logika jest ci obca.

Cóż tobie obcy jest RiGCz, al wolałem nie wspominać. Mało to uprzejme.
  • Odpowiedz