Wpis z mikrobloga

[Grafika: Zdjęcie przedstawia radiowóz Gardy, irlandzkiej policji na tle miasta. Na górze znajduje się napis: "Polak ofiarą homofobicznego ataku w Irlandii! Czy ministrowie PiS staną w jego obronie?"]

Zgaduję, że to dla niewidomych. Fajna sprawa, propsy dla Razem.
Skąd przekonanie, że w Polsce nie doświadczył przemocy?

@CrtZ: Bo by była o tym wzmianka w artykule.

Z moich homoseksualnych znajomych większość doświadczyła agresji

Wydaje mi się, że nie ma tutaj dorosłego człowieka który by nie doświadczył przemocy na ulicy. Jednak to nie powód by na tej podstawie budować historię swojego życia i robić z siebie męczennika.
przecież wiadomo, że mówiłem o przemocy na tle homofobicznym.

@CrtZ: Oh really? A czym "przemoc na tle homofobicznym" różni się od tej, że dostałem kiedy szedłem w garniturze na studniówkę przez niewłaściwą ulicę? Jak ja dostanę w gębę za garniak to mnie mniej boli niż jak gej dostanie za rurki?
To jest właśnie jedna z rzeczy która mnie irytuje we wszelkiej maści ruchach "równouprawnieniowych", że stawiają oni siebie wyżej niż innych
@zakowskijan72: Starasz się zignorować fakt, że masz statystycznie o wiele większą szansę dostać od patolki w ryj za pocałowanie drugiego faceta, niż za bycie garniturze. Co więcej - za pocałowanie drugiego faceta masz szansę zostać popchnięty itp. nawet nie od patolki, tylko od jakiegoś podchmielonego studenciaka o "jedynych właściwych" poglądach.

Ale jeśli uważasz, że tak nie jest i w Polsce można sobie nawet z facetem za rękę chodzić po centrum miasta
@CrtZ:

Starasz się zignorować fakt, że masz statystycznie o wiele większą szansę dostać od patolki w ryj za pocałowanie drugiego faceta, niż za bycie garniturze. Co więcej - za pocałowanie drugiego faceta masz szansę zostać popchnięty itp. nawet nie od patolki, tylko od jakiegoś podchmielonego studenciaka o "jedynych właściwych" poglądach.

Starasz się zignorować fakt, że będąc atrakcyjną dziewczyną masz dużo większe szanse na gwałt niż będąc nieatrakcyjnym Sebiksem. Co więcej -
Starasz się zignorować fakt, że będąc atrakcyjną dziewczyną masz dużo większe szanse na gwałt niż będąc nieatrakcyjnym Sebiksem. Co więcej - będąc atrakcyjną dziewczyną masz szanse być zaczepiany nie tylko przez patolkę, ale i przez podchmielonych studenciaków o jakichkolwiek poglądach.


Zgadzam się, co ma to udowadniać? Np. w Indiach jest duży problem z gwałtami (większy niż w innych krajach) i nikt tego nie ukrywa, mówiąc, że "równie dobrze i facet mógł być
@CrtZ: Wydaje mi się, że nie zrozumieliście się z kolegą @zakowskijan72. Lewica, zamiast zająć się całościowo przemocą na ulicach — czemu każdy człowiek by przyklasnął — skupia się akurat na przemocy na szkodę homoseksualistów czy Cyganów, żeby wykorzystywać propagandowo te zdarzenia (neuropa zarzuca to prawicy ws. zamachów, a tu powtarza ten sam schemat). Zamiast mówić ogólnie o poprawie bezpieczeństwa, mówią o "walce z XYZ-fobią", co prowadzi do absurdów, np. nakładania
@flamel: Ale chyba to Ty odruchowo przepisujesz moje zdanie na politykę państwa. O tym nie rozmawialiśmy - rozmowa była tylko i wyłącznie o tym, czy osoba homoseksualna w Polsce jest bardziej narażona na agresję niż przeciętny Polak i czy w związku z tym, że agresja jest wymierzona w niezmienną część jego natury ma prawo wyjechać do innego kraju i mówić o ucieczce przed homofobią. Moim zdaniem jest to jak najbardziej prawdopodobne,
@CrtZ: uwaga, ciekawostka - ja i wszyscy moi znajomi TEŻ spotkaliśmy się w szkole z werbalnymi szyderstwami. Ba, w zostałem już w życiu dorosłym parę razy zwyzywany od pedałów przez losowych agresywnych zjebów, których zniechęcił dopiero telefon na policję/wezwanie ochrony/odpowiednie zachowanie z mojej strony.

Tyle, że nie przysługuje mi żadna ochrona, bo wyglądam normalnie i homosiem nie jestem. To nie "geje mają w Polsce źle", tylko ludzie mają w Polsce źle,