Wpis z mikrobloga

@CrtZ:

Ale chyba to Ty odruchowo przepisujesz moje zdanie na politykę państwa.

Bo wg mnie to się bardzo wiąże i potem przez rozpowszechnianie takiej paniki dochodzi do takich patologii prawnych.

Co do niebezpieczeństwa w różnych krajach, to nie znam statystyk i nie będę się wypowiadał. Wydaje mi się, że wszędzie ludzie na inność reagują podobnie i to jest naturalne (podkreślam — naturalne, ale nie nie pożądane i godne pochwały). Dlatego nie bardzo rozumiem, co tu mają do rzeczy takie sztuczne konstrukty jak "homofobia" czy "ksenofobia". Rudzi nie skarżą się na rudofobię, karły na karłofobię, a podejrzewam, że mają w życiu tyle samo
  • Odpowiedz
Zgadzam się, co ma to udowadniać? [...] A Ty właśnie to robisz z homofobią. Gratuluję samozaorania.

@CrtZ: Właśnie dałeś po raz kolejny dowód noszenia klapek na oczach z napisem "istnieje tylko problem homofobii, inne problemy nie istnieją".
Na swój wpis o tym, że geje narażeni są na ataki znacznie bardziej niż "przeciętny obywatel" ja odpowiadam, że ładne kobiety również mają z tym problem. Na co Ty wkładasz w moje usta słowa, których nie powiedziałem, brzmiące nikt tego nie ukrywa, mówiąc, że "równie dobrze i facet mógł być napadnięty, w Indiach nie ma problemu z gwałtami".
Klapki na oczach, a dodatkowo

To
  • Odpowiedz
@CrtZ: toż mamy specjalne oddziały policji i jednostki w prokuraturze ds. walki z rasizmem i "homofobią".
Są specjalne kampanie, organizacje etc., których jedynym celem jest dbanie o prawa homosiów. W internecie ściga się ludzi za "mowę nienawiści", przy czym dziwnym trafem jak ktoś wyzywa np. mnie od #!$%@?, to hejtstop ma to w dupie, ale jak wyzywa jakiegoś geja, to media to nagłaśniają.
O właśnie, media, które tworzą właśnie takie
  • Odpowiedz
Właśnie dałeś po raz kolejny dowód noszenia klapek na oczach z napisem "istnieje tylko problem homofobii, inne problemy nie istnieją".

Na swój wpis o tym, że geje narażeni są na ataki znacznie bardziej niż "przeciętny obywatel" ja odpowiadam, że ładne kobiety również mają z tym problem.


@zakowskijan72: Ja się z tym zgadzam, tak kobiety też są bardziej narażone na problem agresji, co to ma udowadniać?

ataki ad personam, kiedy zaczyna
  • Odpowiedz
@CrtZ najbardziej na agresję narażeni są losowi ludzie, a nie "mniejszości" i nie należy tych konkretnych mniejszości wyjątkowo chronić, tylko skutecznie łapać napastników. Wszystkich.
  • Odpowiedz
Ja się z tym zgadzam, tak kobiety też są bardziej narażone na problem agresji, co to ma udowadniać?

@CrtZ: Tego, co raz było wałkowane:
Bo przecież Ciebie nie interesuje rozmowa o przemocy wobec człowieka, Ciebie interesuje rozmowa o homofobicznej przemocy wobec homoseksualisty.
  • Odpowiedz
misje mają nie skupiać się na ochranianiu i pomocy chrześcijańskim wioskom,

@CrtZ: Misje mają się skupiać na pomoc potrzebującym wioskom, bez patrzenia na wyznanie zamieszkujących je ludzi. Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć?
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: Świetna zabawa słowem, a rzeczywistości przejawia się to w pomocy głównie grupie najbardziej narażonej na przemoc. Czyli mniejszościom - tam chrześcijanom, a tutaj np. gejom. No chyba, że dalej upierasz się, że w Polsce za publiczny pocałunek można dostać bęcki niezależnie od tego czy całuje się dwóch chłopaków, czy dziewczyna i chłopak.

Jeśli dalej uważasz, że tak jest, to na tym poprzestańmy i żyj sobie dalej w takim przekonaniu,
  • Odpowiedz
grupie najbardziej narażonej na przemoc [...] np. gejom

@CrtZ: A Ty znowu swoje. Widzę, że poza homofobią inne rodzaje przemocy dla Ciebie nie istnieją. Zdaje się, że wszystko zostało już przeze mnie powiedziane i od dwóch wpisów zaczyna się powtarzanie, tak więc pozwól, że na tym zakończę. Życzę miłego wieczoru.
  • Odpowiedz