Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?ą mnie te DEKLARACJE ZAROBÓW z głównej. Nagle okazuje się, że większość to bogacze a ja dostaję depresji.
Nie polecam czytać.

#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież tam pisza aby się pochwalić, nie rzadko kłamią (zobacz sobie medianę w Polsce jak to naprawdę wygląda). Dodatkowo zarabiają te 1500F w UK (co nie jest złą kasą) przeliczają i podają ze zarabiają 7,5kzł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo gdzie na wykopie zdecydowana większość to ludzie poniżej 20 roku życia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
PrzyczajonyBydlak: #!$%@?ą mnie te DEKLARACJE NORMIKÓW z głównej. Nagle okazuje się, że większość w związkach a ja dostaję depresji.
Nie polecam czytać.

#!$%@?ą mnie te DEKLARACJE DYBLASÓW z głównej. Nagle okazuje się, że większość to wysocy a ja dostaję depresji.
Nie polecam czytać.

itd...

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
OkiełznanaMurzynka: Teraz masz okazję żeby wykorzystać to #!$%@? i zacząć coś ze sobą robić.
Możliwe, że wykopki trochę koloryzują/kłamią w tym znalezisku. Nie wykluczam takiej opcji, ale prawdą jest że takie zarobki w Polsce są dość często spotykane.
Kwestia po prostu tego że wszyscy ci którzy dobrze zarabiają (i doszli do tego sami bez zawodu "syn") kiedy Wy wylewaliście żale na wykopie że olaboga jak to tak, oni zapieprzali rozwijając się