Wpis z mikrobloga

  • 0
@PawelPe z tych co pytasz to obie maja duzo komponentow i ladnie wygladaja po rozlozeniu.
Pod wzgledem wydania lubie tez nowa cywilizacje w sumie przez ostatnie 9 miesiecy glownie w nia sie zagrywambalento zupelnie inny typ gry.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zorak: ostatnio widziałem jak znajomy tłumaczył innym cywilizacje. Dzięki, postoję :p. Chcę coś na 4 osoby do dobrej zabawy. Trochę negatywnej interakcji jest Ok ale bez przesady :).
  • Odpowiedz
@PawelPe: Bez problemu, pewnie po kilkanaście złotych za jedną ze względu na to, że ich cena jest wysoka, nie jestem z Waszawy więc nie wiem, ale obstawiam, że gdzieś na Ursynowie jest coś, gdybyś był z Olsztyna to dałbym Ci wszystkie do przetestowania :D (pewnie biorą też kaucję w wysokości kosztu gry)
Pokój 25 jest raczej średni i według mnie 4 osoby to minimalna ilość do grania w to, z
  • Odpowiedz
  • 0
@PawelPe gra naprawde jest zajebista i po 1 grze znasz juz zasady bo sa logiczne. Gra dlatego jest taka popularna bo ma mase mozliwosci i trzeba sporo kombinowac, imo idealne polaczenie doswiadczenia gracza i losowosci gry. Daj jej kiedys szanse bo warto. Czas gry spada wraz z doswiadczenien (we 2 jak gram to 1:45h)
  • Odpowiedz
@PawelPe:

Mam jeszcze jedno pytanie: lubię jak coś ładnie wyglada i ma dużo p-----l.


Arkham Horror, Robinson czy Battlestar Galactica zdecydowanie za skomplikowane/złożone/długie jak na początek ( Eldritch prostszy od Arkham, ale podobnie), Pokój 25 za specyficzny i nie aż tak dobry, mniej uniwersalny,
wiec zostaje w mym odczuciu do wyboru Pandemic, Ognisty Podmuch i Martwa Zima gdy dodamy kryterium estetyczne to Pandemic odpada (to tylko plansza talia kart i
antros - @PawelPe: 
Mam jeszcze jedno pytanie: lubię jak coś ładnie wyglada i ma dużo...

źródło: comment_3S6p9XSydH0UkPO8F8FnMZ67I2WEHJsK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PawelPe:

Czyli raczej Martwa Zima :-). Czy jest możliwość grania bez zdrajcy i czy ma to wtedy sens?


Jest sens gra ma opcje trudniejszych zadan jak gracie bez zdrajcy ale to wlasnie grajac z nim gra daje najwiecej emocji
  • Odpowiedz