Wpis z mikrobloga

Cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zastanawialiście się kiedyś czy w NASach można wymyślić jeszcze coś nowego?
Wiadomo. #synology posiada własny tryb RAID. #qnap.. w sumie nie wiem co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A czym chce rynek podbić #asustor ?

Czymś co nazwali technologią MyArchive

W skrócie polega ona na tym, że jeden (lub więcej) dysków w NASie można przeznaczyć do roli dysku mobilnego.

Jak to zostało zorganizowane i o co tu dokładnie chodzi, zapraszam do przeczytania mojego tekstu w którym starałem się to bliżej przedstawić:
Technologia MyArchive w NASach Asustora trochę bliżej

A nóż okaże się, że jest to coś, na co czekaliście od urodzenia ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#technologia
  • 7
Aby obejść twoje sformułowanie „dysk mobilny”, ja bym powiedział, że technologia MyArchive w Asustorze umożliwia użytkowanie wewnętrznych dysków twardych jako przenośnego archiwum dyskowego.
@Sajdyk_pl: Raczej chodzi mi o to, że producenci zamiast skupiać się na rzeczach przydatnych, wymyślają jakieś takie dziwne funkcjonalności ... o mocno wątpliwej przydatności bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrAndy
Tak.Tutaj masz z pewnością rację. Ale trzeba ich zrozumieć. Każdy szuka czegoś co pozwoli mu się przebić ponad konkurencję. A rynek każdy pomysł zweryfikuje.
Ja tego pomysłu oceniać nie chcę, bo życie już wiele razy mi pokazało, że to co dla mnie jest nieistotne, dla wielu osób może być wręcz objawieniem. Czy będzie tak i tym razem? - zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)