Wpis z mikrobloga

@dGustator: Ja aktualnie planuje kupić Orienta CEM75002D który w sumie przypomina Rolexa RLX6621.
W sumie to nawet Seiko SNZH60 przypomina tego.
W sumie nawet spytam: Invicta jest spoko firmą czy niezbyt? Bo Invicta 8929 wygląda strasznie podobnie do rolexa( ͡º ͜ʖ͡º)
@Carotas: Właśnie też zastanawiałem się nad invicta, ale zdecydowałem się na "złotego" armaniego. Mam nadzieje że kiedys przyjdzie czas na taki submariner ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@escobar: Ja osobiście nie mam zamiaru kupować zegarków sygnowanych markami odzieżowymi(chociaż mam tylko 1 kieszonkowy zegarek i planuję drugi na grudzień kupić to taki trochę ze mnie #wykopowyekspert). Chociaż tej Invicty to kompletnie nie znam( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale po nicku wnioskuję że pewien sposób na zarobienie na rołli rołli jest już znany( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@Carotas: Też nie jestem fanem zegarków robionych przez marki odzieżowe, ale akurat ten coś w sobie ma że postanowiłem go kupić.

haha, kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
( ͡ ͜ʖ ͡)
@Carotas: Fajne, ale typowo nie mój styl, no jeszcze bym się zastanowił na ten Orinet. Teraz mam okres "Złota" ,a w końcu mam nadzieje że przyjdzie pora na prawdziwe złoto.
@escobar: Mój też nie dlatego trzeba to powoli zmieniać( ͡º ͜ʖ͡º) Trzeba się przerzucić z #streetwear na #modameska xD
Ale w porównaniu do Zeppelina Orient jest o wiele bardziej uniwersalny jeśli chodzi o ubiór, A myślę że narazie złoto na mnie nie pasuje(16 lat, ostatnio zgrubłem ale trzeba nabrać więcej masy no i strasznie jasna cera, praktycznie taki sam odcień jak 1 gościu na obrazku). Może
Pobierz Carotas - @escobar: Mój też nie dlatego trzeba to powoli zmieniać( ͡º ͜ʖ͡º) Trzeba si...
źródło: comment_9hGZYieHv8BspAns69n2NSzf7SxA3riw.jpg