Wpis z mikrobloga

Ostatnio widziałem coś na głównej o #diablo2 w HD i takie moje wynurzenie i chciałbym raz na zawsze skończyć pewien temat:
"dupowanie" przedmiotów.
Sama nazwa jest żenująca, bo chodzi po prostu o duplikat/kipię.
Czy jest to możliwe?
Jest. A przynajmniej było (ale mi się micha cieszyła, jak po tym wszystkim ktoś próbował mnie okradać, kiedy chodziło o kopiowanie, kiedy faktycznie się tym zajmowałem).
Raz na zawsze:
Na battle.net trafiały się gry, gdzie się nic nie zapisywało - czy to wbity poziom, czy wyrzucona/zebrana rzecz, nawet śmierć na HC. Można było w takiej grze spędzić masę godzin, nabić wiele poziomów a gówno by to dało.
Z nieznanego mi powodu niektórzy ludzie/konta mogli wynosić z takiej gry wszystko (im się zapisywało).
Czyli wchodziliśmy do gry, #!$%@?śmy całutki ekwipunek postaci na ziemię, wyjście i wejście znowu z tym samym. A znajomi mieli konta, które to jakimś cudem zapisywały.
Czasy patcha 1.9 i podobno #!$%@?śmy cały "rynek" SOJi klejnotów 40/15. Czyli ogólnie cały "rynek". Wraz z jakimiś szwabami zdaje się.
Kopiowane rzeczy faktycznie potrafiły znikać, ale nie wiem od czego to zależało bo nie zawsze (coś jak te konta chyba). Z tego powodu znajomy, który znalazł sam Windforce nie pozwolił na ten zabieg, bo znikały nie tylko kopie ale również oryginał przedmiotu.
Zawsze będę dumny, że w ok. 10 osób #!$%@?śmy handel w Diablo :)

A zaczęło się od tego, że kumpel chciał mi coś pokazać (że da radę #!$%@?ć ekwipunek i z nim wrócić). Reszta wyszła przypadkowo :)
#gry #ciekawostki
  • 5
btw. Ostatnia taka gra (pewnie to załatali później) była "trzymana" przez jakiegoś gościa (tak się ich szukało, jakieś cowrun trwający kilka godzin i bingo. Ludzie widzieli, że coś nie halo ale nie potrafili wykorzystać), czarodziejka lvl 99.
Do tej pory nie wiem, dlaczego mu nic nie odpaliliśmy. No zero :D
@oner: Jeszcze ze dwa lata temu istniała inna metoda: wymagane były dwie czy trzy postacie, z których jedna bez dostępu do drugiego aktu. Ona tworzyła grę, do której dołączały następne, w tym właściciel itemów do skopiowania. Jedna stawała obok WP w Lut Gholein, a właściciel wykonywał krótką kombinację dziwnych czynności: zagadywał do Jerhyna, wysyłał kilka fikcyjnych pakietów, podbiegał do WP i inicjował handel z inną postacią. Następny pakiet zamykał handel ale