Wpis z mikrobloga

@L3NNY: polskie napisy jak jesteś za granicą to jest #!$%@? dramat. Dlaczego? Netflix nie może sie zdecydować- jestem w uk i mam wykupionego netflixa, ale dostępu do polskich napisów już nie mam. Dla przykładu Stranger Things- tuż po premierze polskie napisy były dostępne, teraz już ich nie ma. Tak samo Daredevil itd. Dostęp do napisów francuskich czy japońskich mam non stop, ale o polskich mogę zapomnieć. Smutek.
@MrsMsx: nadal jednak smutne jak ktoś pisze na reddicie, że jakiś film/serial wspomniany w temacie jest dostępny na netflixie okazuje się niedostępny w naszym kraju:( Zdaję sobie jednak sprawę, że spora część z takich tytułów jest dostępna tylko w USA. Głupie licencje...
@cookiemonsta: ja sie lekko #!$%@? jak wykupilem konto premium i okazalo sie, ze jestm zalogowany z Irlandii to mam francuskie i niemieckie tlumaczenia. Napisalem do supportu dlaczego tak jest to mi odpowedzieli, ze ze wzgledu na licencje i ze moga mi oddac kase. Na szczsscie vpn dziala dobrze. :)
@L3NNY: no proszę. Przyznaję, że sam się dosyć mocno zawiodłem na Netflixie i tego samego dnia co kupiłem to anulowałem subskrypcję. Ale skoro twierdzisz, że jest tak nieźle to może warto wrócić?
@fuser: Subskrybuję od premiery i nadal mi się nie zdarzyło żebym miał obejrzane wszystko co bym chciał. Nie nadążam z ich tempem dodawania :D Moim zdaniem zdecydowanie warto.