Wpis z mikrobloga

Mirki, możliwe że mój różowy jest w ciąży, staramy się od jakiegoś czasu ale trochę przegapiłem temat ubezpieczenia medycznego (prywatnego). Wszystkie ubezpieczelanie, z tego co się dowiedziałem, stosują okres karencji, dla ciązy/porodu jest to przeważnie okres 12 miesiecy a więc na wykup jakiegoś ubezpieczenia jest już za późno. Stąd pytanie - znacie jakieś inne alternatywy, które pozwoliłyby ewentualnie zaoszczędzić na lekarzach/badaniach?
#cebuladeals #ciaza #ubezpieczenia
  • 14
Stąd pytanie - znacie jakieś inne alternatywy, które pozwoliłyby ewentualnie zaoszczędzić na lekarzach/badaniach?


@bot4ng:

Wykupic pakiet "prowadzenie ciazy".

właśnie dlatego robię rozenanie


@bot4ng:

gunwo robisz, a nie rozeznanie

Albo chodzisz prywatnie (PRYWATNIE) do poleconego ci lekara, albo za free masz z nfz-tu.

A jak cie stac na gownoubezpieczenia prywatne, to dopiero za jakis czas zrozumiesz, dlaczego nazywam je gownoubezpieczeniami.
@sylwek2k: wyluzuj, szukam opinii od osób które miały okazję temat przerobić na własnej skórze, bo oferty ubezpieczalni przeważnie są piękne "na papierze", a w praktyce różnie bywa. Więc jeśli chciałeś zabrać głos to wystarczyło napisać że nie warto i podać argument, a nie wyjeżdzać z tekstami że gunwo robię - nie wnosisz nic do tematu.
@bot4ng: A' propos ubezpieczenia medycznego. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze