Wpis z mikrobloga

@adi2131: aha ok. to wygraj sobie te wybory to będziesz mieć obiektywna telewizje, dla mnie jest cytując klasyka:
"Wygrajcie sobie wybory to sobie wszystko przegłosujecie" S.Niesiołowski. No więc wygrali i sobie głosują.
@Jebwleb: Moja ocena braku obiektywności TVP opiera się między innymi na tym, że już same tytuły materiałów nie są obiektywne i zawierają w sobie narzucenie widzowi swoich opinii na dany temat. Przykład masz wyżej: "Prezydent przemówił jak trzeba".
I żeby nie było. TVP za brak obiektywności krytykuję nie od dzisiaj http://www.wykop.pl/link/2535149/ile-czasu-tvp-info-poswiecila-na-pokazanie-kandydatow-wolne-media-wolne-zarty/
@Jebwleb: O widzisz, dokładnie - to jest subiektywna ocena - nie obiektywna. To samo było za poprzedniej ekipy - wtedy były peany na cześć Komorowskiego. Miałem nadzieję na prawdziwie dobrą zmianę w TVP, a tu była tylko zwykła zmiana
@adi2131: nie, oni zmiany przeprowadzili za szybko. PO rządziło 8 lat. Dla niektórych to pół życia. Nie znają innej telewizji. A tu kurski z dnia na dzień zaczął pokazywać całkiem inne spojrzenie na świat. Teraz tvp tak bardzo kontrastuje z liberalnym tvn czy polsatem to nie mogło sie udac,
@Jebwleb a nie dopuszczasz do siebie mysli ze jednak cos jest nie tak? Ze rzecznik MON moze jednak nie powinien zasiadac w zarzadzie spolki skarbu panstwa? Moze tam powinna zasiadac osoba z odpowiednim wyksztalceniem i doświadczeniem ktora wygra konkurs i bedzie pomagac w dobrym zarzadzaniu? Tego raczej oczekiwalem po zmianie rzadow, skoro obiecywali dobra zmiane.
@Jebwleb: "Wiele musi się zmienić żeby wszystko zostało tak jak było". Nie ma nic do rzeczy to, że ludzie "nie znają innej telewizji". Po prostu poziom propagandy się nie zmniejszył. Jedyna różnica jest taka, że teraz chwalą PiS a nie PO. Propaganda pełną gębą trwa