Wpis z mikrobloga

No, skończyłam zabawę brzmieniami. Nowe brzmienia to pluck, który jest w melodii głównej na początku i jako bass. Nieco zmodyfikowana wersja jest też w podkładzie. Poza tym główne stringsy i podróbka sawa z Oberheima. Przed wami 9 x Dune 2. Aranżacja nie jest moja, wykorzystałam ją, tylko po to by zrobić nowe brzmienia. https://instaud.io/wZr Polecam wszystkim ten syntezator ()

#produkcjamuzyki #synthwave #retrosynth #dune2 #vst #tworczoscwlasna #chwalesie #muzykaelektroniczna (więcej tagów nie pamiętam :P )
xandra - No, skończyłam zabawę brzmieniami. Nowe brzmienia to pluck, który jest w mel...

źródło: comment_4sXmH01asR5aEyTrrQOril79sDty8dhW.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@progresywny: O kurde jak to znalazłeś? Nawet nie wiesz jak długo szukałam tego motywu :D Ale tak naprawdę poza stringsami z phaserem na początku reszta brzmień wydaje się być naturalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: Pamiętam, że to kiedyś non stop leciało w tv. Film Kapuśniaczek. Ogólnie to tam było więcej takich motywów synthowych ale nie chce mi się szukać :p akademia pana kleksa w kosmosie
  • Odpowiedz
@xandra Ty, a jakby tak główną melodię dać ciszej/subtelniej jakoś nie aż tak na przodzie? Chociaż ja nie wiem czy dobrze słysze,bo mam do dyspozycji tylko słuchawki za ~5zł ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz