Wpis z mikrobloga

kurde mirki, pijcie ze mno kompot, wreszcie na standardowym koncie dokopalem sie do Yamato. JPRDL, po przesiadce z najgorszego gowna jakim byl Izumo, to jest jakis kosmos. Co prawda w pierwszej bitwie -75k $ mimo zatopienia 2 statkow i 135k dmg (wiem, nic szczegolnego, bo tyle to sie robi Königiem, ale po Izumo to i tak bardzo dobry wystep :P ), ale w koncu znowu jest radocha jak przy Amagi #worldofwarships
Pobierz bidzej - kurde mirki, pijcie ze mno kompot, wreszcie na standardowym koncie dokopalem...
źródło: comment_u97BKAQ4Ymv3pmxaT1atmZIsbg7g4Sio.jpg
  • 12
@LibertyPrime: ale na prawde #!$%@? BB w linii IJN jest tylko jeden. A poza tym nie mozna narzekac, Kongo jest ok, Fuso miazdzy, Nagato jest w porzadku (+ od ktoregostam updateu wyglada zajebiscie z tymi stanowiskami AA na wiezach), Amagi zajebisty (i wyglada jak badass podobnie jak Nagato), a Yamato - po prostu w dupie ma twoj pancerz, katowanie czy co tam jeszcze, a do tego po upgradeowaniu baterii pomocniczej jest
@kubakabana: @LibertyPrime: a tak w ogole ogladam sobie ogolne staty ludzi na Yamato i sa dosc biedne... ok, moje win ratio jest #!$%@?, bo zagralem dopiero 4 mecze, z czego wszystkie z debilami, ale poza tym nie jestem na pewno jakims asem (szczegolnie po tych 4 bitwach) a najwazniejsze staty mam poki co w pierwszych 5%...

no i troche offtop, tez macie wrazenie ze mniej wiecej w okolicach 0.5.9-0.5.10 zaczal
Pobierz bidzej - @kubakabana: @LibertyPrime: a tak w ogole ogladam sobie ogolne staty ludzi n...
źródło: comment_Y6gMbHcMVef7ghdNyp9ZeeHZ6MHXJzI2.jpg
W pancerniku jesteś kompletnie zależny od innych.


@LibertyPrime: eh, w na Yamato widac to bardzo dobrze. Jak team nie pomaga, to giniesz bardzo szybko, bo kazdy kto tylko jest w zasiegu zostawia wszystko i wali do Yamato, #!$%@? deszcz HE, torped i bomb...