Wpis z mikrobloga

@bidzej: tak to są praktycznie te same okręty Nurnberg ma tylko trochę wyższe HP a tak nie widziałem jakiejś wielkiej różnicy. Dlatego wszedłem dalej w linię krążowników niemieckich bo dotychczas byłem niesamowicie zadowolony, sądziłem że wyższe tiery będą jeszcze bardziej lepsze, niestety nie do końca tak jest. Obecnie z tej linii mam tylko 2 Yorcka i właśnie Nurnberga resztę sprzedałem. Ciekawe też są amerykańskie ale jeden koleś tutaj pisał że
  • Odpowiedz
@datmoor: no cóż trudno, cholernie jestem ciekaw tego okrętu, bo po tylu bitwach trochę mi szkoda skończyć na 7 tierze. Dziękuję za dyskusję i porady, pozdrawiam :))))
  • Odpowiedz
trudno, cholernie jestem ciekaw tego okrętu, bo po tylu bitwach trochę mi szkoda skończyć na 7 tierze. Dziękuję za dyskusję i porady, pozdrawiam :))))


@RUNDMC: Będą kolejne testy publiczne to sobie zagraj, zobaczysz jak się nim gra :)
  • Odpowiedz
@RUNDMC: ja póki co zatrzymałem się w drzewku niemieckim na Nurnrbergu i nie mam cierpliwości grindować do Yorcka... Poza tym doszedłem do t7 (Myoko) w drzewku japońskim (t8 nie chcę, bo sytuacja jest neszcze głupsza niż w przypadku Konigsberga i Nurnberga, ale Myoko kosi niesamowicie, szczególnie z perkiem Demolition Master) i do t5 (Omaha) w amerykańskim - więc odnośnie Hippera nie pomogę... Na pewno polecam Myoko :P
  • Odpowiedz