Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: @LibertyPrime: wiem śmieje się, dziadostwo straszne 0 celności, ładowanie armat trwa wieki, nawet Konigsberg 3 razy do mnie walnie. Zastanawiam się czy dalej rozwijać linię niemieckich krążowników, bo jak Hipper będzie tak samo zabójczy to nie ma sensu.
@RUNDMC: Z 12-13 kilometrów idzie już nawet trafić.
Z tego co pamiętam to Konigsberg i Norymberga nawet na pełnym dystansie były dosyć celne. A nawet bardzo. Do tego szybkie przeładowanie niwelowało pudła. Yorck już taki nie jest, dłuższy relolad, pociski lecą pół roku, wolne wieże. Na recoil jedynym ratunkiem jest zmniejszenie dystansu. Ktoś mi to polecił, i nawet jakieś fragi czy cytadele weszły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@datmoor: Powiem tak, robiłem wszystko YORCKEM żeby pomóc własnej drużynie, niestety z 15-17 km pociski leciały do celu cała wieczność i tak nie trafiały w cel, ładowanie baterii to jest jakieś nieporozumienie, manewrowość taka sobie. Zrobiłem 2 dni temu 2 konto ustawiłem się na amerykańskie krążki. Doszedłem do 4 tieru są naprawdę całkiem fajne. Dośc szybkie ładowanie, niesamowita manewrowość np: Phenix ma 34 węzły, pancerz taki sam jak YORCK w podstawowym
@LibertyPrime: powiem ci że zauważyłem, że japońce są dobre bo duzo ich pływa i nieźle topią, no i rosyjskich też jest sporo. Dziękuję za podpowiedź na 100% zmienię, w sumie konto nówka więc nic straconego ;) pozdrawiam
@RUNDMC: Japońskie są najbardziej "noob frendly" bo możesz walić cały czas z HE a tak będziesz robił duże obrażenia ;) Jednocześnie są najbardziej skillowe bo ich mała wykrywalność pozwala na różne ciekawe rzeczy na wyższych tierach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RUNDMC: Japońcami można fajnie torpedować, 203 od 5 tieru też niezła miazga. Dobry pancerz zaczyna się od Myoko dopiero, Furutaka i Aoba z tego co pamiętam mają taki średni.
Z ruskich do Kirowa ogarnąłem, też całkiem spoko, nie wiem jak dalej. Dosyć duże, łatwo łapią dmg.
Co do Yorcka - spróbuj wbić się troche bliżej, tak na właśnie 13 km.
A co do jankeskich, ostadnio rozegrałem sobie 2 mecze na Omasze,
Co do Yorcka - spróbuj wbić się troche bliżej, tak na właśnie 13 km.


@datmoor: próbowałem się zbliżyć ale pod taki ogień wchodzę że szanse marne, żebym miał wsparcie pancernika czy dobrego krążka to jeszcze można próbować. Wczoraj cudem stopiłem 2 sztuki Yorckiem, ale szliśmy w 3 okręty, widać że chłopaki mieli pojęcie o grze, bo wspieraliśmy się na wzajem i efekt był świetny bitwa wygrana. No ale żeby nie było
@RUNDMC: Trza znaleźć dobry moment, wykorzystać sytuację XD
Albo grać w dywizjonie, z kumplami.
Ostatnio widziałem dywizjon 3 dd, ja grałem chyba Gremkiem, jeszcze jeden był samotny. W pięciu władowaliśmy się na środek mapy. Nawet jakie takie zamieszanie zrobiliśmy, ale mecz przegraliśmy.
@datmoor: w dywizjonach też pływałem fajnie było, konkretne wyniki w jednej grze stopiłem 3 szt i praktycznie 0 obrażeń własnych, mecz wygrany. Popływam jeszcze trochę, popróbuję róznych okrętów i może coś z tego będzie. Jak na razie nie nie kupuję premium, nie kupuje dublonów z wiadomych przyczyn, testuję tą grę w mojej ocenie jest niesamowita jakbym miał ocenić to 10/10 z małym niedociągnięciami.
@bidzej: Nurnberg mam w nim wszystkie dostępne moduły, dowódca też ma sporo szkoleń obytych i przez to pewnie jest bardziej celnym krążownikiem, ma szybsze ładowanie, ciut zwrotniejszy jest i bardzo dobrą jak na tą klasę obronę przeciwlotniczą. Tym krążownikiem gra mi się całkiem przyjemnie. Konigsberg i Nurnberg to naprawdę świetne okręty, dobrze się strzela do niszczycieli, z pancernikami raczej nie ma szans, chyba że już trochę nadgryzione HP mają. Yorck jest
@RUNDMC: Konigsberga uwielbiam, natrzaskałem tym 230 bitew. Ale Nurnberg praktycznie niczym się od niego nie różni, a już na pewno nie na tyle, żeby grać w meczach z t8...
@RUNDMC Niestety, nie mam Hippera ;/ Po tej #!$%@? z przydzialem kapitana jakiś nie nam ochoty grac Yorckiem. Tak właściwie to nie mam ostatnio czym grać - bb gra jest dosyć monotonna, ruskie dd maja #!$%@? torpedy, wiec jest ciężko, w japońskie sie nie bawię teraz bo ma wyjść nowe drzewko, moze wrócę do Mogami i jakoś spróbuję wbić Zao