Wpis z mikrobloga

@Guillem: nie wiem.
185g marchewki, 1 jajko, 70g mąki [kasztan, gryka i odrobina ryżowej], sól, pieprz, kurkuma, soda i ocet => 2 placki i jeden malutki. Na zdjęciu jest jeden placek + jedno serduszko i tyle dokładnie zjadłam.
Pasta na oko - mniejsza połowa niedużego awokado i trochę fety + garść pieczonej dyni i trochę fety. pomidor [1,5], kilka słoneczników.
  • Odpowiedz
@wrzesien: to samo tj co?
@Ice_Glaze: upieczona w kostkę hokkaido rozgnieciona widelcem z czym chcesz - u mnie to trochę fety, ale starczy sól i pieprz, mogą być suszone pomidory, posiekane oliwki, kurkuma, papryka, tymianek albo awokado.
@pawel86: suszone pomidory z bazylią, pieprz+sól+kurkuma zazwyczaj
@tehSpirit: reszta została na blacie, ale musiałbyś negocjować z niebieskim ( )
@Jestem_tu_nowy:
  • Odpowiedz
@matra: Może trochę większą, bo część rzeczy na talerzu jest już nieostra. Możesz spokojnie kombinować i nawet sobie wszystko wyliczyć bo na ogól jedzenie się nie rusza. Jak masz nadmiar pieniędzy to może nawet obiektyw TS by się nadał dla talerzy pod takim kątem.
  • Odpowiedz
@wrzesien: po to jest przysłona, żeby kreować plastyczność zdjęcia. To nie portret, żeby twarz była ostra od nosa do uszu, a i tu zdania są podzielone. Nie żebym się broniła na siłę, ale i kadry miewam różne, także GO jest raz większa raz mniejsza. A TS mnie tak średnio jara, zresztą w PSie można uzyskać podobne efekty, a wychodzi taniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Jacoobson: wincyj ni ma jak na razie [no, wczoraj z podobnego przepisu szamałam gofery z owocami () ], ale wejdź sobie na bloga/fb ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz