Wpis z mikrobloga

Mirki pytanko:
Czy istnieje jakiś sposób po za wizytą w placówce banku aby dowiedzieć się jakie jest saldo na koncie technicznym do spłaty kredytu studenckiego w banku PKO BP?
Pewnie mam tam jakąś nadpłatę. Ok. roku temu próbowałem się tego dowiedzieć przez infolinię, ale nie chcieli mi powiedzieć.

Dodatkowo ostatnio wszedłem do jednego odziału a tam siedzą dziadki w kolejce na 3h, więc wkurzony wyszedłem po 5 minutach.

#pkobp #pko #banki #bank #kredytstudencki #kontobankowe #kredyt
  • 7
@EkspertPKO:
1. Czy Konto za Zero mogę otworzyć przez internet?
2. Czy mając już takie konto, będę mógł zamknąć kredyt studencki przez internet lub telefon?
3. Czy Konto za Zero można zamknąć przez internet / telefon lub listem poleconym?
@szokrok: 1. rachunek można otworzyć przez Internet (kurier przynosi umowę do podpisania) - procedura analogiczna jak przy Koncie dla Młodych: https://www.pkobp.pl/wnioski/rachunki?context=KURIER&process=ROR_IND_JUNIOR;product=1391
2. "zamknięcie" kredytu studenckiego (po całkowitej spłacie), nie wymaga wizyty w banku
3. rachunek można wypowiedzieć listem poleconym - jeśli podpis jest zgodny ze wzorem podpisu pozostawionym w banku (podpis na umowie, która dostarcza kurier) oraz nastąpiło "wyzerowanie rachunku" (opłacenie wszystkich opłat i rozdysponowanie ewentualnej nadwyżki).