Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam żonę a zakochałem się w pewnej Australijce, chyba z wzajemnością. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwiazki #feels #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: wybór jest przecież prosty. I tak zdradziłeś żonę, więc powiedz jej prawdę i żyj szczęśliwie z nową panią, która przyczyniła się do rozbicia małżeństwa. Z pewnością na takich fundamentach zbudujecie szczęśliwy i trwały związek.
  • Odpowiedz
OP: @Nowa-ja Kilkanaście godzin na żywo i setki maili, wiem, ze to szalone, zanim ją poznałem wyśmiał bym osoby które by mi powiedziały, ze to u mnie możliwe, nie oglądałem się nigdy za innymi kobietami, nie dawałem zonie powodów do zazdrości. Rozum mi mówi, żeby sobie to odpuścić, ale serce każe brnąć dalej. Generalni od jakiegoś czasu słabo się dogaduje z żoną i pojawiły się jakieś wątpliwość (zanim poznałem Australijkę).
  • Odpowiedz
CzarnyBydlak: Żonę już zdradziłeś i tak więc zrób jej przysługę i ją zostaw. Kompletnie na nią nie zasługujesz. Mam nadzieję, że Australijka rozkocha cię w sobie a potem złamie ci serce i porzuci. A ty zostaniesz sam z niczym i zapłaczesz nad swoim losem. Brzmi wrednie, ale perfidne okłamywanie małżonka, szukanie sytuacji do zdrad psychicznych jest poniżej wszelkich standardów.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@MeAndI: sam z własnego wyboru zdradzasz emocjonalnie żonę z laską, którą znasz niecałą dobę i jeszcze planujesz spotkanie z nią. decyzję już dawno podjąłeś. gratulacje. powiadom żonę, może teraz znajdzie sobie kogoś porządnego.
  • Odpowiedz