Wpis z mikrobloga

Spędziłem 3 zajebiste dni na zlocie FoodTrucków w #sosnowiec, z najlepszą ekipą z #wroclaw - ZjedzPieroga (jak ktoś był to może akurat dostał pierożka odemnie ;3), Pickup Burger, Gruba Ryba, Mumbai food truck

Mimo że jestem całkowicie #!$%@?, ledwo stoję na nogach i nadal czuję zapach oleju - to była jedna z fajniejszych przygód.
Jak gdzieś spotkacie na swojej drodze jeden z powyższych trucków - nie wahajcie się - oprócz świetnego żarcia będziecie mogli pogadać z naprawdę zajebistymi ludźmi.

No i fajnie było zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka - ciągłe wizyty kucharzy z innych busów, wymiana jedzeniem żeby spróbować wszystkiego, piwo (dużo piwa!) - było świetnie :3

#polecam #foodtruck
  • 4
  • Odpowiedz
@top_czipsy: Gruba Ryba rządzi, szkoda że to jedyny rybny food truck jaki się pojawia we Wrocławiu, w sumie to był dotentychczas chyba tylko dwa razy (pod Iglicą). Kiedyś pod przyrodniczym był fish food truck z Milicza, nawet rybę smażyła mi ta laska co wygrała Master Chefa. Potem któregoś razu nawet byliśmy z różowym w Miliczu na dniach karpia, zamówiliśmy znów rybę z tego trucka, i podczas gdy ją jedliśmy (była pyszna!)
  • Odpowiedz
  • 0
@top_czipsy byłam w sobotę i prawdopodobnie na następny zlot na sielcu już się nie wybiorę, bo szkoda czasu i kasy, poprzednia edycja była o wiele lepsza, dawno się tak nie zawiodłam na jedzeniu :(
  • Odpowiedz