Wpis z mikrobloga

@Tomciox: imo to tylko przypadek bo nagle po bańce na Monero mamy hype na anonimowość, ale jak zcash wypali to rynek to też szybko zweryfikuje.

Wydaje mi się, że pompiarze z dużą kasą mają coraz mniejsze pole do popisu bo wachlarz shitkoinów jest coraz mniejszy i teraz takie bańki będą zdarzać się regularnie co dla nas oznacza ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Tomciox: dobre słowo klaruje się i te, które przetrwają będą trzymać swoją wartość i umacniać się. Jestem bitcoin maksymalistą ale widzę, że dobrze jest też mieć może nie konkurencję dla bitcoina ale wybór do spekulacji.
  • Odpowiedz
@pawlo74: wiesz coś więcej na temat zcash? Sorry ze tak na pasożyta a może akurat jesteś w temacie, ostatnio dużo pracy i nie mam czasu na krypto:( Jakoś chyba tydzień temu miała wystartować sieć, można to kopać i jednak tylko cpu?
  • Odpowiedz
@Tomciox: a teraz mówię Ci - kupuj ETC -- za nie długo będziesz żałował że nie kupiłeś :) ETC long term to mój typ na najbliższy najlepszy zarobek long term.
Ogólnie mam kilka typów:
Moje typy:
Kupuj dużo ETC
sprzedaj XMR
  • Odpowiedz
wiesz coś więcej na temat zcash? Sorry ze tak na pasożyta a może akurat jesteś w temacie, ostatnio dużo pracy i nie mam czasu na krypto:( Jakoś chyba tydzień temu miała wystartować sieć, można to kopać i jednak tylko cpu?


@ziomekg: też mnie to interesuje, nie interesowałem się tematem.
  • Odpowiedz
@Amelek: Nieskromnie mogę Ci jedynie napisać, że swoje już zarobiłem. ETH i XMR przyniosły mi małą fortunę. NAV akurat nie miałem. Twoja lista jest nawet niezła.
  • Odpowiedz
@Amelek: ale #!$%@?łeś z tym NAV, że sprzedałeś, byłbyś bogaty teraz już 9k sat a coś czuję, że to dopiero początek. Dopiero jazda zaczyna się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ile tego miałeś? Dużo?
  • Odpowiedz