Wpis z mikrobloga

@Tomciox: imo to tylko przypadek bo nagle po bańce na Monero mamy hype na anonimowość, ale jak zcash wypali to rynek to też szybko zweryfikuje.

Wydaje mi się, że pompiarze z dużą kasą mają coraz mniejsze pole do popisu bo wachlarz shitkoinów jest coraz mniejszy i teraz takie bańki będą zdarzać się regularnie co dla nas oznacza ( ͜͡ʖ ͡€)
@Tomciox: dobre słowo klaruje się i te, które przetrwają będą trzymać swoją wartość i umacniać się. Jestem bitcoin maksymalistą ale widzę, że dobrze jest też mieć może nie konkurencję dla bitcoina ale wybór do spekulacji.
@pawlo74: wiesz coś więcej na temat zcash? Sorry ze tak na pasożyta a może akurat jesteś w temacie, ostatnio dużo pracy i nie mam czasu na krypto:( Jakoś chyba tydzień temu miała wystartować sieć, można to kopać i jednak tylko cpu?
@Tomciox: a teraz mówię Ci - kupuj ETC -- za nie długo będziesz żałował że nie kupiłeś :) ETC long term to mój typ na najbliższy najlepszy zarobek long term.
Ogólnie mam kilka typów:
Moje typy:
Kupuj dużo ETC
sprzedaj XMR
kupuj NAV
trzymaj FCT
mocne sprzedaj ETH
kupuj lekko SDC
trzymaj DASH
mocne kupuj SJCX
sprzedaj LISK

No to są moje typy których ja się trzymam. Jak Wy robicie i
wiesz coś więcej na temat zcash? Sorry ze tak na pasożyta a może akurat jesteś w temacie, ostatnio dużo pracy i nie mam czasu na krypto:( Jakoś chyba tydzień temu miała wystartować sieć, można to kopać i jednak tylko cpu?


@ziomekg: też mnie to interesuje, nie interesowałem się tematem.
@Amelek: Nieskromnie mogę Ci jedynie napisać, że swoje już zarobiłem. ETH i XMR przyniosły mi małą fortunę. NAV akurat nie miałem. Twoja lista jest nawet niezła.