Wpis z mikrobloga

@Stitch: Zawsze się zastanawiałem, ksenon w moto, zakładam że to po prostu zwykłe zenony hid od skośnookich braci, ale przechodząc do rzeczy. Jak to się spisuje? I jak bardzo #!$%@? kierowców z naprzeciwka, skoro niektórzy nie potrafią zdzierżyć zwykłego halogena? :).
@Glenroy: sam mam ksena. nie #!$%@?, policja tez sie nie czepia przy kontroli.
lampy w hondzie (600rr/ 1000rr) sa specyficznie skonstruowane. Maja przeslone i prawie, ze idealne odciecie :)

to nie jest tak, ze ksenon bedzie Cie razil, bo to ksenon. Tylko razi, bo ludzie maja lampy ustawione w kosmos. @enjoi ma na zwyklym lustrze bixenona w FZ6 i tez nie razi, a byly juz sytuacje, ze sie z naprzeciwka mijalismy
@Glenroy: tak, normalne hidy (ja mam nawet identyczna przetwornice, bo sie nie bawilem w jakies tam markowe), tyle, ze enjoi nie szedl w zwykle tylko worek siana na to wydal :) i swieci bosko zarowno u niego i u mnie.
jak chcesz to Ci moge wrzucic porownanie moje miedzy zwykla zarowka, a xenem.

jeszcze nikt mi nigdy nie mrugal z naprzeciwka, ze go raze. policja tez nie
@Stitch: Zarąbista opcja szczerze powiem, nie wiem czy sobie nie zamówię zaraz :). W jakieś wielkie koszta pakować się nie chcę, bo nie zamierzam też jeszcze bardzo długo Fazera trzymać, myślę że następny sezon może być jego ostatnim. Mam chrapkę na 1100XX - lubię długie wycieczki a ten jest wygodniejszy i mniej popieprzony w serwisie niż ZX12 i dla mnie przyjemniejszy do zawieszenia oka od Hajki, a bandziora 1250 nie zniesę
@fenomenalnie_miotam: jako katowanie sie przyjelo #!$%@? na odcince i gumie non stop + zaniedbania serwisowe :)

a, otarcie na czaszy i owiewce to po glebie na torze, przod nie skleil :(
wczesniej byl to cukierek ktory przejechal z usa.