Wpis z mikrobloga

Mirki z #xiaomi #miband #miband2 kupował ktoś na http://xiaomi.com.pl/produkt/opaska-mi-band-2-xiaomi/ ?
zakupiłem 1-go, dostawa przez paczkomaty. Dzisiaj czyli 5-go napisałem im maila kiedy moge się spodziewać wysyłki, bo mineły 4 dni a status nadal "W trakcie realizacji". I dzisiaj dostałem przed chwilą maila że "zrealizowano"

Wydaje mi się to dosyć dziwne, akurat zrealizowano w dzien w ktorym o to zapytałem. a co jeszcze dziwniejsze... zamawiałem na paczkomaty, czyli powinienem dostać maila od paczkomatów, że moja paczka jest w drodze, a nic takiego nie dostałem... coś mi u bardzo mocno smierdzi..

#pytanie #paczkomaty
  • 36
@MRacheron: czytałem opinie, nic mnie nie zaalarmowało. Nic dziwnego to znaczy że oszukują i powinienem zrobić chargeback? Czy nic dziwnego i długo im to zajmuje, ale paczka dojdzie?
@Kramarz: ja kupowałem u nich zaraz w okolicy premiery, gdzie na wszystkich innych stronach był okres oczekiwania w tygodniach, a od nich dostałem mibanda po 2 dniach do paczkomatu, w cenie takiej w jakiej wychodziła wysyłka z chin. Opinie mają #!$%@? i telefonu bym się u nich bał kupić, ale za ten mój konkretny zakup mają 10/10 bo było tanio i rewelacyjnie szybko.
@Kramarz: dostaniesz na pewno, zarejestruj się na stronie paczkomatów, to będziesz widział, czy wygenerowali numer. I czytaj regulamin, bo wyraźnie mają napisane, że realizacja trwa 5 dni roboczych, a Ty po trzech już ślesz maila. Większość narzekań na xiaomi.com.pl to właśnie tacy niecierpliwcy, co nawet nie poświęcili trzech minut na przeczytanie krótkiego regulaminu.
@Kundzio1500: wlasnie nawet chyba nie wyslal jeszcze... w systemie jest wprowadzony numer paczki ze statusem:

PRZYGOTOWANA DO NADANIA

Nadawca wygenerował etykietę, która umożliwi mu wysłanie przesyłki.

I nie wiem co o tym myslec :/
@ortofosforan: Halo halo, w regulaminie jest że wysyłka w ciągu 24 h.. Dlatego sie tak srałem, i srałem też dlatego bo opinie, i dlatego bo sklep nagle zmienił nazwę - to nie jest normalne. Nie rozumiem co w tym dziwnego
@Kramarz: toś Ty chyba inny regulamin czytał. Jest od 24h do 5 dni roboczych.

Standardowy termin realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

Jak zamawiałem miesiąc temu to tak samo było.