Wpis z mikrobloga

Mirki,

przymierzam się do zakupu motura 125cc.

Chodzi mnie po głowie Barton Hyper / Benyco Tekken 125 - video. I teraz taka sytuacja, niektórzy sprzedający twierdzą, że za dopłatą można tam wsadzić silnik 250cc (bo ten motocykl to oryginalnie w Azji to właśnie 250cc), a w dowodzie rej. jest cały czas 125, wizualnie różnica nie do zauważenia. Koszt wzrasta o 1500 pln do około 8500. Co myślicie o takim rozwiązaniu, jest spoko czy nie bardzo?

#motocykle125 #125cc #bojowka125cc
  • 20
  • Odpowiedz
@jedzgruszki z taką małą dopłatą pewnie że warto. Rejestruje to na 125 i masz zajebistych sprzęt. Ostatnio na Olx stał zajebistych zipp tracker 250/125 za niedużą kaskę. Wolniej się znudzi taki sprzęt, a o policję się nie martw,musieli by skierować motocykl na oględziny do rzeczoznawcy,nie słyszałem o takim przypadku,a przecież przerabiają skutery na większe pojemności już od dawna. Benyco super,bedziesz zadowolony.
  • Odpowiedz
@ravnov musiały by być ku temu przesłanki,nie wiem,prędkość znacznie przekraczającą nominalną w tym przypadku,zwykle nie bada się każdego motocykla po wypadku, a wymienic silnik możesz w dowolnym momencie,w dowolnym pojeździe. To już nie te czasy gdzie w dowodzie miałeś numer silnika podany:)
  • Odpowiedz