Wpis z mikrobloga

W tym temacie piszemy tylko to, co podpowiada słownik w telefonie. Wybieramy zawsze środkową propozycję, w przypadku powtórzenia wybieramy tę bardziej śmieszkową. Jak zdanie robi się zbyt długie/głupie, wklepujemy kropkę i jedziemy dalej. Mireczki z klawiaturą się nie bawio. Wygląda to następująco:

Wysłano ze smartfonu Sony Xperia w dniu dzisiejszym nie ma problemu z tym że mam jeszcze sporo czasu i pieniędzy. W tym tygodniu to szkolenia z zakresu prawa pracy i nie tylko w tym roku. Moje pytanie brzmi czy to jest znowu to samo co zwykle w ciągu dnia i nocy z soboty na niedzielę w załączniku nr telefonu do porównania cena już od dawna nie ma na celu zwiększenie ilości osób z którymi się w tym po uszy zagrzebię. Żaden z nich jest w porządku obrad w tym roku nie będzie problemu z akceptacją tekstu na liście polskich nazwisk i nie tylko. W tej paczce zgromadzenia zakonne i czyścimy na to że mi się nie należy. Żeby zobaczyć fotkę w oryginalnym rozmiarze XL i nie mam pojęcia co to znaczy.
#heheszki #glupiewykopowezabawy
  • 110
  • Odpowiedz
@Roszp W sumie to nie jest oznaka słabości c ale chyba dam kwiat do sekretariatu i nie wiem jaki ostatni raz w lola grałam po wprowadzeniu stanu wojennego w Polsce położona w województwie mazowieckim.
  • Odpowiedz
To jak chcesz to nie musisz się zalogować do domu i kontynuacja jutro na letni mężczyzna zginął pod lawiną do masy serowej i tak nie słuchacie przy ziemi. W lewo w końcu jest za co i jak, bo nie wiem czy się na nim kebab za to nie wiem czy się na nim kebab.
  • Odpowiedz
cześć Skarbie mój numer telefonu do porównania przejdź do sklepu. w tym tygodniu w godzinach wieczornych w sumie to mam dość wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka i tak dalej pójdzie to w takim przypadku nie wiem czy sobie dalej z browarem w ręku który kazał mi przed południem and is the breed of this email address and telephone conversation with you to be the first time I was wondering how you
  • Odpowiedz
  • 0
No to w GK w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie jedziecie na to że nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem. Noclegi w Polsce i na pewno nie jedziecie. W tym roku nie będzie to bez sensu jest to możliwe to proszę o kontakt z nami w celu uzyskania wpisu z przedmiotu zamówienia jest dostawa do domu
  • Odpowiedz
  • 0
@Roszp: ja Kraków i okolice oferują noclegi w Polsce do koszyka i nie tylko. w #krakow #warszawa #rozdajo #zadarmo #uber #taxi w dniu jutrzejszym tj w dniu jutrzejszym tj w dniu jutrzejszym. w #krakow #warszawa w pracy i szykuje się do mnie odezwij jak tam jest napisane przez anonim w dniu dzisiejszym otrzymałem od Pana Jezusa Chrystusa w tym momencie jest to możliwe dzięki.
  • Odpowiedz
I have a great day and I will be a good time to get the same as the one I have a great day and I will be a good time to get the same as the one I have a great day and I will be a good time to get the same as the one I have a great day and I will be
;-:
  • Odpowiedz
Cześć, ale nie wiem czy to jest to, że nie ma problemu. Pozdrawiam. W każdym wieku i na tym samym czasie, gdy ktoś się orientuje to nie tylko w Polsce jeszcze nie było mnie na kolanach. W tym tygodniu w godzinach pracy w zespole i tak jest w porządku. Nie wiem czy to jest to dla nich. nie mam pojęcia jak się spotkamy. W każdym razie nie wiadomo czy to jest to.
  • Odpowiedz
Jak tam jest, ale nie wiem czy to jest to. Nie, nie wiem czy to jest to, ze nie ma problemu. Pozdrawiam. w sumie to nie jest to co jest w stanie tego co wiem. Ale to nie jest to. Nie, nie wiem. Może to tylko w tym roku.

Beata szydlo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roszp: Hej. Nie wiem czy to jest to samo CDA w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie
  • Odpowiedz
I am not sure if you are interested in why the world is not a big deal. The sight of people wearing futuristic outfits for you forever and ever since the beginning of the largest cities in the world that surrounds you, is the way to get the most cutting edge electronics available in Japan. Often called the office of the world, visitors of Akihabara seem to create a community bonded by
  • Odpowiedz
No to masz rację z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu życia na trzeźwo. W związku z powyższym proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia. W tym roku myślałem o tym nie możemy się spodziewać przesyłki kurierskie na pewno się przyda. W razie pytań proszę o kontakt z nami na to że jutro biorę rolki do kas chorych.
  • Odpowiedz
w tym roku w szpitalu klinicznym im się nie tylko dla dorosłych ale nie mamy zdjęć tego miejsca na wakacje do dzieła sztuki znikają jak tylko pojawią się w tym roku w szpitalu klinicznym im się nie tylko dla dorosłych ale nie mamy zdjęć tego miejsca na wakacje do dzieła sztuki znikają jak tylko pojawią się w tym roku w szpitalu klinicznym im się nie tylko dla dorosłych
  • Odpowiedz
@Roszp the same time as a result of the most important thing is that the only thing I have a great time to time and money to pay for the first time in the morning and I will be a good time to time and money to pay for the first time in the morning and I will be a good time to time... Lel
  • Odpowiedz
@Roszp na pewno się nie chce mi się wstawać a także w innych miejscach publicznych i nie tylko. Nie wiem jak to jest ze kładę się spać i nagle nauczycielce coś #!$%@? i tak się żyje
  • Odpowiedz
  • 0
Warszawa bjelany Wrocławskie hospicjum ojców bonifratrów tutaj zrozumiesz czym naprawdę jest życie wokół nie tylko dla dorosłych ale nie mamy zdjęć tego miejsca na wakacje
  • Odpowiedz
@Roszp:Wiesz, że już nie ma problemu. pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że nie ma problemów z dojazdem do klienta. zapraszamy do zapoznania się z Tobą, ale nie wiem czy powinienem mówić o tym, co jest grane. w sumie to nie wiem xd.
  • Odpowiedz
A ty do mnie bo mi sie picie skończyło i tak nie ma czasu dzisiaj w domu, jutro muszę jechać bo w środę jadę do Ciebie i to mi wyślij jak wrócisz do domu.
  • Odpowiedz