Wpis z mikrobloga

Troche zostalismy na lodzie po tym jak ciechan odnośnie koszulek w końcu stwierdził że

nie bedziemy wspierali garstki wykopowiczów


...skoro możemy wesprzeć najebkę dla dwukrotnie wiekszej grupy ;_;

No tak, chodzi przeciez o kase jak zawsze

Rozmowy z administracją trwają (!?!?!?) bo chcemy żeby kwestie zamówień i pieniedzy nie pozostawały w recach jednego uzytkownika. #subkonto @theman: ?

Mamy jednego sponsora (UPC), dogadujemy się z PR w sprawie darmowych przejazdów...

Co mogę powiedzieć, jeśli administracja nie określi się (w końcu!!) to faktycznie kwestia loga będzie do ponownego przemyślenia :D #straszo

A koszulki będą chyba na Boże Narodzenie wtedy przy takim tempie rozmów.... ;
_;

#wykopowekoszulki
  • 29
@jestemrowerem: Zauważyłem, że macie straszny ból dupy o te koszulki, że Wam nie chcą ich kupić. Chcecie mieć koszulki to sobie sami kupcie. W wykopowych zabawach też nikt nie dostaje żadnych gadżetów, nawet od wykopu, bo ich nie mają, ale wysyłają pojedynczym użytkownikom :)
@jestemrowerem: @TheMan: jeśli nadal chcecie rozmawiać ze sponsorami to może trzeba by podbić temat, napisać, że mace już część sponsorów, chcecie sfinalizować i prosicie o ostateczną deklarację. Myślę, że tez inaczej spojrzą jeśli zobaczą że już kogoś pozyskaliście. I faktycznie nie ma się co prosić.