Wpis z mikrobloga

Troche zostalismy na lodzie po tym jak ciechan odnośnie koszulek w końcu stwierdził że

nie bedziemy wspierali garstki wykopowiczów


...skoro możemy wesprzeć najebkę dla dwukrotnie wiekszej grupy ;_;

No tak, chodzi przeciez o kase jak zawsze

Rozmowy z administracją trwają (!?!?!?) bo chcemy żeby kwestie zamówień i pieniedzy nie pozostawały w recach jednego uzytkownika. #subkonto @theman: ?

Mamy jednego sponsora (UPC), dogadujemy się z PR w sprawie darmowych przejazdów...

Co mogę powiedzieć, jeśli administracja nie określi się (w końcu!!) to faktycznie kwestia loga będzie do ponownego przemyślenia :D #straszo

A koszulki będą chyba na Boże Narodzenie wtedy przy takim tempie rozmów.... ;
_;

#wykopowekoszulki
  • 29
  • Odpowiedz
@jestemrowerem: z dupy strzelę, ale może jakieś firmy motocyklowe, rowerowe. Że producenci odzieży (Modeka ma zajebisty support, spróbowałbym), serwisy rowerowe jakieś większe sklepy. Pewnie sporo z tego żeście już przerobili, ale może spróbować rozszerzyć zakres. Od roweru do motocykla nieduża droga - zawsze to reklama na koszulce w mieście..
  • Odpowiedz
@jestemrowerem: Szkoda, że Ciechan się nie zgodził. Ale może jakieś inne regionalne browarki zgodziłyby się na mały sponsoring za reklame. Może jakieś firmy które wchodzą na rynek i potrzebują reklamy ;] Mam nadzieje, że jakoś uda się to ogarnąć.
  • Odpowiedz
@MrTofu:

No ta, a ja już kilka razy widzę to samo zdanie:

nie bedziemy wspierali garstki wykopowiczów


Nie będą to nie będą. Wszyscy już o tym wiedzą a kolejne posty to już gorzkie żale i wypominanie.
  • Odpowiedz