Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna od czasu do czasu ma kontakt ze swoim byłym. Nie podoba mi się to, mówiłem jej o tym. Ostatnio była sprzeczka że znowu dodali się na fb. Teraz powiedziała mi, że ma zamiar zaprosić go na nasze wesele. Ja powiedziałem, że wykluczone. I afera. Nie rozumie, że ja nie chcę jej byłego na naszym weselu. Czy jej zachowanie jest normalne a ja jestem jebniety? #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
od czasu do czasu ma kontakt


znowu dodali się na fb

@AnonimoweMirkoWyznania: o bulwa, rozumiem nie można się od czasu do czasu odezwać do byłego, ani mieć go w znajomych, bo hańba. jeśli jesteście przed ślubem, a nie macie do siebie zaufania ani (oboje) nie szanujecie swojego zdania i nie możecie dojść do kompromisu, to życzę powodzenia. moim zdaniem miejsce byłego nie jest na ślubie, ale z resztą bardzo przesadzasz.
MrQ: Nie, Ty jesteś normalny, a ona grubo przegina. Jeśli chce mieć kontakt z byłym, to znaczy, że jeszcze coś do niego czuje. Ja bym nie pozwalał na żaden kontakt, nawet pod groźbą zerwania, a propozycja zaproszenia na wesele to już szczyt bezczelności.
A Wy wykopki nie #!$%@?, bo chyba nie byliście (nie byłyście) w takiej sytuacji.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na
@AnonimoweMirkoWyznania: tam w te znajomości na fb to #!$%@? ale nie rozumiem w jakim celu chce zapraszać byłego na wesele? Związek to taki twór gdzie idzie się na kompromisy i dba się o to by partner nie miał mętliku w głowie. Nie wiem co Ci poradzić skoro ona nie widzi w tym problemu, ale jako osoba dorosła powinna odpuścić i chociaż w tym jednym dniu spowodować byś czuł się pewnie. Niech
@AnonimoweMirkoWyznania: Pal licho znajomość na fb, to tylko portal. Ale zapraszanie byłego na wesele? Dla mnie to nie jest normalna sytuacja. Natomiast zapraszanie byłego wiedząc, że przyszłemu mężowi przeszkadza, że utrzymują jakikolwiek kontakt jest po prostu okazaniem braku szacunku do Ciebie. Serio nie obchodzi jej czy Ty będziesz się czuł z tym komfortowo? To ona jest jebnięta, nie Ty.
CynicznaKaczka: ja bylem na weselu dziewczyny, z ktora co prawda nie bylem, ale ktora na mnie leciala, z ktora sie troche zabawialismy w lozku, ale ktorej ostatecznie dalem kosza jak chciala czegos wiecej
ciagle jestesmy przyjaciolmi o dziwo a minelo juz kilkanascie lat
zaprosila mnie I moja zone I bylo naprawde milo

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop