Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chce wrócić do swojego ex, ale on sie boi. Boi sie, ze moja rodzina bedzie go nękać sms, dzwonić, ponieważ go nie akceptowali kiedys, ale od jakiegoś czasu sie to zmieniło.. On nie potrafi zrozumieć tego, ze mogłoby byc nareszcie dobrze. Razem jest nam cudownie, dogadujemy sie w każdej sferze, ale on nie chce nawet sprobowac. Co robic? #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przed pytaniem co robić powinnaś powiedzieć dlaczego się rozstaliście. Ludzie którzy się kochają i między którymi jest dobrze nie rozstają się. Albo jesteście niedojrzałą parą gówniarzy, albo jedno drugie skrzywdziło. Tak czy tak nie powinniście wracać do siebie. Takie coś działa zbyt rzadko, żeby brać to pod uwagę, że akurat wam się uda.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a dlaczego się rozstaliście? w jaki sposób Twoja rodzina wyrażała swoją dezaprobatę wobec tego, że z nim jesteś? no i jedna ważna kwestia, co innego, gdy rodzina mówi córce, że nie lubią jej chłopaka, a co innego, gdy ona odwołuje spotkanie z chłopakiem bo mamusia chce dla niej czegoś innego w danym momencie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co było w tych smsach i co sprawiło, że nagle rodzinka gościa akceptuje? jak wyglądało Twoje stanowisko kiedy podczas jakiegoś wspólnego czasu z nim i Twoją rodziną mama/tata/siostra się do niego dopierdzielali? dlaczego w ogóle pozwoliłaś im na coś takiego? ile masz lat? w dojrzałym związku dwójki dorosłych ludzi żadna osoba z pary nie pozwoli nigdy na to, by rodzina odwalała jakieś cyrki. nie było tak, że ciągle stawiałaś
  • Odpowiedz
ZdrowaLoszka: @slvk: w smsach pojawiały sie teksty typu: nigdy nie bedziesz z moja córka, daj jej spokoj. Rodzina zmieniła zdanie po tym, jak zobaczyli, ze naprawdę jest mi zle bez niego i cierpię. Zauważyli, ze naprawdę jestem w nim zakochana. A co do rozmawiania i siedzenia wspólnie przy stole to nie było okazji do czegoś takiego. Mam 18 lat i problemem było tez to, ze on jest starszy.

To
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli jedyny problem dla nich to fakt, że on jest starszy? ile on ma lat? rozmawiałaś z nim na temat przytyków Twoich rodziców? te smsy to były jedyne akcje z ich strony? nie było czegoś takiego, że on mówił, że przeszkadza mu to a Ty to zlewałaś?
  • Odpowiedz
: @slvk: 26- troche sporo, ale ja nie widze tej różnicy w ogole. Rozmawiałam i to nie raz. Tak, poza smsami nic wiecej nie zrobili, wiadomo czasem cos do mnie powiedzieli, ale ja zawsze byłam po jego stronie. Mowil, ze boi sie do mnie przyjeżdzać, bo zaraz ktos go wyrzuci, choc nigdy nic takiego sie nie wydarzyło. Wydaje mi sie, ze jest po prostu za bardzo przewrażliwiony na tym punkcie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to wyjaśnij mu, że rodzice już nie mają tego problemu. na początku nie spędzajcie czasu u Ciebie tylko u niego albo gdzieś na mieście dopóki się nie poczujecie pewniej ze sobą. fajnie by było jakby Twoja rodzina go przeprosiła czy coś i pokazała mu, że nie będą go akceptować na siłę tylko dlatego, że jest Twoim chłopakiem. samo nie #!$%@? się do niego to za mało.
  • Odpowiedz