Wpis z mikrobloga

Ludzie to leniwe #!$%@?.
Od jakiegoś czasu pracuje w Rewe. Niemiecka sieć sklepów z możliwością zamówienia zakupów do domu. W Polsce chyba Tesco i Alma oferują coś takiego.
I ja właśnie te zakupy dowożę.

Miałem dzisiaj małe zamówienie do pewnej klientki. 2 torby słoiczków dla dzieci, paczkę papieru toaletowego i mała paczka pieluch.

Blok w cichej dzielnicy, z windą, babka mieszka na 5 piętrze.
Max. 500m od tego bloku stoi market Rewe.

Ciężko było zapakować gówniaka i spacerkiem przejść się do tego sklepu?
Babka zamiast się przejść, wolała czekać na mnie aż jej to dostarczę, a zdarza się, że jesteśmy spóźnieni.

Babka nie była jakaś chora, czy o kuli, żeby nie móc wyjść do sklepu, a obok drzwi stała spacerówka, w którą można by z łatwością zapakować parę słoiczków...
P.....3 - Ludzie to leniwe #!$%@?.
Od jakiegoś czasu pracuje w Rewe. Niemiecka sieć s...

źródło: comment_wWDW4fX1oz1CUn6aIhX8T4ZFkl57qZAu.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Piciu713: No ale ta leniwość ludzka pcha świat do przodu, bo się szuka ułatwień i stąd są wynalazki. Tak to by mogli jak w konopiejce dalej zboże żąć sierpami, bo po co kosą? po co szybciej? to chytrzy sa i leniwi, żę sierpem nie mogą?
  • Odpowiedz
@Piciu713: sam do rewe mam 5 minut samochodem, a z biura nawet moze tyle co ta babka i tez zdarza mi sie zamawiać zakupy. Dlaczego? Bo z biura mi sie nie chce łazić po sklepie i tego kupować, pakować a pozniej ciagnąć do domu. Wole zrobić to online bo zajmuje to duzo mniej czasu a jesli jest taka opcja a przy okazji ktoś bedzie miał prace - super. Ja w
  • Odpowiedz