Wpis z mikrobloga

Maly update projektu stodoly dla motonga. Nie bylem zbytnio zadowolony jakoscia podlogi wiec zostala wzmocniona wzmocnona plytami 25mm, dobudowany stol warsztatowy. Dodatkowy koszt okolo £230. Calosc zamyka sie w okolicy £2.3
Jest prad, internet i gdzie podlubac w nadchodzace zimowe wieczory.
Czuje dobrze czlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle #diy
miguelsanchez666 - Maly update projektu stodoly dla motonga. Nie bylem zbytnio zadowo...

źródło: comment_MugcWGG7nW3a4BnUr4nl8TEazGhCDJFd.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomd5: sama szopa to gotowiec, ktory przyjechal w czesciach. Nie wiem co to kantowka bo moje doswiadczenia z budowlanka w Polsce mialem zadne. Rama zrobiona z drzewa 50x50mm, oblozony listwami o grubosci 22mm, (self-locking)
  • Odpowiedz
@tomd5: Zamowilem w firmie spod Birmingham. Dowiezli do Londynu za friko. Jezeli myslisz o takiej szopce na moto to tylko i wylacznie z drewna krore zostalo zaimpregnowane, najlepiej cisnieniowo. Jezeli bedziesz o nia dbal to bedzie ok nawet i 15 lat. Jest sporo firm sprzedajacych, stawiajacych szopy ze zwyklego drzewa co w warunkach wyspiarskich oznacza jakies 5-6 lat zywotnosci. Jak bedziesz chcial to znajde namiar na firme i podesle.
Dodatkowo
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak możesz skręcić sam jeżeli chcesz. Przyjeżdża w gotowych elementach takich jak 4 ściany, 2 podłogi, 2 części dachu. Jasne, że możesz impregnatem przeleciec i nawet powinieneś robić to co około 2 lata. Mi chodziło o profesjonalne impregnowanie ciśnieniowe, którego sam w domu nie wykonasz. Różnica w cenie około 30% ale warto dołożyć, żeby dłużej postalo.
  • Odpowiedz