Wpis z mikrobloga

Chwilę nie mam neta w domu i nagle Bosak staje się nowym autorytetem wykopków?

Nie mam nigdy nic przeciwko zbijaniu argumentów przeciwników - takie prawo ma każdy adwersarz, a tym bardziej ktoś, na kogo każde słowo mam reakcję alergiczną.

Ale Bosak? Bardzo mi przykro, ale cała jego osoba się już skompromitowała więc rozumiem powtarzanie jego argumentów jeśli akurat są słuszne, ale wolałbym nie robić temu panu rozgłosu poprzez branie go na poważnie.

#polityka #cotewykopki
  • 13
@SirBlake: A pamiętasz czasy rządów LPR? Ja pamiętam dość dobrze. I pamiętam wystąpienia tego ciekawego pana. Czyli także jego poglądy. To, że teraz miażdży socjal czy coś w tym stylu nie jest dla mnie najmniejszym powodem by go słuchać. Jest to człowiek chcący ograniczania czyjejś wolności według swojego poglądu na to co wolno i co nie wolno. Nie lubię takich ludzi. Bardzo.
Wczoraj oglądałem szkło kontaktowe w wiadomo jakiej stacji i Sianecki pokazał wypowiedź Bosaka nt. Baumana i tej całej rozróby. Bosak powiedział mniej więcej: "to dobrze, że młodzi ludzie protestują przeciwko robieniu autorytetu z człowieka, który był zaangażowany w stalinizm i który nigdy nie próbował rozliczyć się ze swoją przeszłością". Po czym Sianecki w odpowiedzi jako hak na Bosaka pokazał klip jak Bosak tańczył z gwiazdami. Noż #!$%@? strasznie mu dowalił, pewnie się
@gwynebleid: Trochę słaby argument jak na zarzut o kompromitację. Ja też nie zgadzam się dajmy na to z Sierakowskim, bo często gada głupoty i rzeczy z którymi kompletnie się nie zgadzam, ale czy to od razu oznacza jego kompromitację?

A to, że ma katolickie poglądy i jest neo-endekiem jest wiadome powszechnie.