Wpis z mikrobloga

@jegertilbake: spray'e na bazie olejów, z domowych sposobów rozgryzanie witaminy a+e (do kupienia w aptece bez recepty), albo oliwa z oliwek - weź trochę do ust, staraj się trochę ją potrzymać w buzi i połknąć tak, żeby ładnie obsmarowała gardło (sam wyczujesz najlepiej, z którym miejscem masz dokładnie problem).
nie masz problemów z oddychaniem przez nos? spytaj domowników, czy nie chrapiesz w nocy, może masz jakąś przeszkodę i we śnie oddychasz
@alyszek: Mozliwe, ze mam tak z tym oddychaniem przez usta, ale nie wiem w jakim stopniu. Nie wiem raczej bolem bym tego nie nazwal ale drapanie moze i tak xD Dzisiaj w drodze z pracy sobie kupie miod i mleko i bede probowal takie cos pic a z ta oliwa sprobuje teraz

edit: chyba troche pomoglo zobaczymy na ile, dzieki
@jegertilbake: miód raczej podrażnia, ale próbuj jak chcesz. tylko jak robisz napoje, to koniecznie nie gorące, mają być w temperaturze pokojowej albo letnie - gorące tylko podrażnią. jeszcze mi się przypomniało, niektórzy robią glut z siemienia lnianego i to piją małymi łyczkami, faktycznie daje ukojenie.