Wpis z mikrobloga

@Analfighter: Jest dobra. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z tego modelu. Wersja, którą dostaniesz ze sklepu jest po angielsku z chińskimi apkami i w zasadzie nie jest to problematyczne ALE zainstalowanie Xiaomi.eu to bezbolesna chwila więc nie ma co się zrażać. Podsumowując nie jest to typowy plug&play ale obiecuję, że MIUI jest cholernie dobre :)
@Analfighter: ja się powtórzę i skopiuję co napisałem na wypoku z 2 dni temu, na temat telefonu który musiałem zakupić po Rajdzie Tukan, bo mój poprzedni Alcatel nie wytrzymał tego rajdu ;) "ja szczerze polecam zakupić sobie Dongee X5 - mam taki od 3 miesięcy. Jeżdżę ciężkim enduro, czasem leżę (może już nie jakoś mocno ale zdarza się błocie, na szutrze) i tel działa. Upadł mi na beton z 1 metra
@Analfighter: spoko, chciałem tylko przy okazji Ci pokazać ze choc to chinczyk to wcale nie jest badziewnie wykonany, moim zdaniem. Ja używam trochę do nawigowania. A z wydajnością tez dobrze ale mała uwaga - ja nie instaluje tam apki Facebook bo zżera strasznie zasoby.