Wpis z mikrobloga

Powiem wam, ze nie ma nic lepszego niz wrócić z pracy i wpakować córkę do wózka i zrobić sobie z nią spacer do pobliskiego lasu. Co prawda półroczne dziecko raczej tego az tak nie odczuwa, ale nie wyobrażam sobie ze miałbym robić jak niektórzy znajomi: powrót z pracy, piwko w rękę, usiąść przed telewizorem, a żona ma podać obiad i dalej zajmować sie dzieckiem "bo przecie żywiciel rodziny zmęczony jest i dzieckiem zajmować sie nie zamierza" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rodzicielstwo #dzieci
Pobierz eaxene - Powiem wam, ze nie ma nic lepszego niz wrócić z pracy i wpakować córkę do wó...
źródło: comment_Mw5GJZMxOz4oyKcAOMw5pXrVkaBY6lW6.jpg
  • 38
@eaxene: nie, zdecydowanie nie jesteśmy z żoną z tych przewrażliwionych, chociaż na żołnierza sił specjalnych też syna nie wychowujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czemu? Sporty walki są wartościowe, a autocad i photoshop to podstawa. Później sama zdecyduje czy chce być projektantem układów scalonych czy tokarką. Ale warto wpajać dziecku pożyteczne pasje.


@schizotypowycynik:
Lekkoatletyka bo moja żona była jednym z najlepszych trójskoczków w Polsce (a potem przypaletala sie kontuzja), a ja tez nienajgorzej biegałem, wiec lekkoatletyka wydaje sie nienajgorszym wyborem. No ewentualnie golf tez wchodzi w grę. Spokój i duże pieniądze sa zawsze dobre ;)
@eaxene pozdro mocno tez tak miałem relaks przy wozku tylko bardziej ekstermalnie tempo marszobiegowe spacerek godzinny 6-7 kilometrow słuchafony w uszach i jakis power booster music
Powiem wam, ze nie ma nic lepszego

Kurczę, może jestem dziwny, ale bez wysiłku wymyśliłem na poczekaniu 3 lepsze rzeczy. ( ͡ ͜ʖ ͡)