Wpis z mikrobloga

No dobra mireczki mam #pytanie ! Korzystaliście może kiedyś przy wysyłce paczek z takich cudaków jak brokerzy usług kurierskich? Mam do wysłania kilka większych paczek, i jak sobie porównałem ceny standardowych kurierów, a tych całych pośredników, to różnica jest ogromna (oczywiście na korzyść brokerów). Zastanawiam się tylko, czy niska cena nie odbija się (jak to zwykle bywa) na jakości usług? Ktoś zorientowany w temacie?

#polska #kurier #paczki #oszczedzanie
  • 13
@Jan_Ko_Muzykant: Korzystałem z usług KurJerzy i nie mam nic do zarzucenia. Tanio, kurier zawsze przyjeżdżał po paczuszkę do domu bez marudzenia. Nie wiem jak z reklamacjami, bo nie miałem potrzeby korzystać.
można próbować za pośrednictwem sprawdzonych firm takich jak wysylajtaniej.pl czy wspomniane tu już kurierzy.pl ale trzeba uważać na firemki krzaki, których w tej branży nie brakuje.
Jakiś czas temu robiłem dużym sklepie internetowym, i byłem odpowiedzialny za wysyłkę zamówień. Tam się tylko właściwie wysyłało przez brokerów usług kurierskich, i problemów z nimi nie było większych. Ogólnie jednak najwygodniej mi się korzystało chyba z http://www.wysylajtaniej.pl/ ze względu na minimum formalności przy wysyłce.
@tuwysylam_pl: dzięki za info, ale właściwie nie mam dodatkowych pytań. Ostatecznie zdecydowałem się na opcję z WysłajTaniej bo przy porównaniu wyszło mi, że mają chyba najlepsze ceny obecnie. Co prawda stronkę mają nieco archaiczną, ale poza tym jak na razie ok. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak dadzą plamę, to się odezwę do ciebie. pozdro.