Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki wczoraj skończyłem challenge o którym pisałem tutaj

#rozdajo na dole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chickle to gra typu "one tap" naszym zadaniem jest klikanie w odpowiednim momencie tak by nasz kurczak czy też inny ptak przeleciał przez kółko. Ominięcie kółka jest niemożliwe, a każda próba pominięcia kółka kończy naszą grę.
Do wyboru jest na początek 9 modeli ptaków, każdy za 25 diamentów, które zbieramy podczas lotu lub za wyświetlenie reklamy.
A skoro jesteśmy przy reklamach to są dwie - baner w dolnej części ekranu i reklama z nagrodą.

Link do gry w Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ToffeeCat.Chickle


Tytuł: Chickle
Wykorzystywany silnik: Unity
Modele były robione w programie Maya
Język programowania: C# (pisane było w MonoDevelop jeśli to kogoś interesuje xD)
Platforma docelowa: Android
Czas pracy nad gierką: w sumie trochę ciężko mi to określić ale codziennie od 31 sierpnia do 31 września od 1 do 3-4 godzin głównie nocami.

Z tej też okazji i w sumie też dlatego, że porzuciłem granie w #csgo mam do rozdania konto steam (ss w komentarzu). Także jak ktoś jest chętny to niech plusuje. Na koncie prócz CS'a jest jeśli dobrze pamiętam limbo i jakieś małe gierki, które były darmowe chyba. Jeden minus, że konto nie ma odblokowanych wszystkich funkcji bo nic na nim nigdy nie kupiłem z oficjalnego sklepu Valve ale na szczęście nie ma VACa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prócz tego mam niepotrzebny kod do ELVES ADVENTURE na Steam więc będzie dla drugiej wylosowanej osoby.
Gierka kosztuje chyba 2 oiro ale lecą z niej karty.

Plusy zbieram do jutra do 13:00
Zielonki odpadają.

#gamedev #chickle #rozdajo #rozdajosteam #rozdajocsgo
Igoras - Dobra Mirki wczoraj skończyłem challenge o którym pisałem tutaj

#rozdajo ...

źródło: comment_rVlgxfqZSJOXHwc6JlGFLuMFXrbB2DGt.jpg

Pobierz
  • 7