Wpis z mikrobloga

Miał może ktoś z #poznan albo #wielkopolska rekonstrukcje więzadła acl? Na NFZ terminy ~ 2 lata, prywatnie jakieś 10 000 cebulionów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie mam pensji informatyka żeby dysponować taką gotówką (w sumie to aktualnie nie mam żadnej), z drugiej strony za 2 lata to już nie będzie czego rekonstruować.
Może udało wam się znaleźć jakiś szpital z krótszymi terminami? Albo lekarza któremu można dać w łapę?
Za wszystkie rady i informacje serdeczne Bóg zapłać, a NFZ serdeczne #!$%@? w dupę.
#szpital #rekonstrukcjakolana #nfz
Ibogaina - Miał może ktoś z #poznan albo #wielkopolska rekonstrukcje więzadła acl? Na...

źródło: comment_fsZcKlK9AnNCDYpu4v5wBXB8AXQwj6Dr.jpg

Pobierz
  • 16
@whoa-mala: dzięki, strasznie nieintuicyjne to to, na liście świadczeń nie ma tego czego szukam, ale może uda mi się to okiełznać, dziękuje
@WatchYourBack: września ftw, dzwoniłem i "tylko" około 1,5 roku, mój faworyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AzureTurtle: dziękuje za życzenia, w tym kraju chyba najtrafniejsze
@Trzesidzida: co zrobisz... kumpel z wypadającym barkiem dostał termin... 9 lat. Szkoda że nieszczęście innych nie poprawia mi
@Ibogaina wydaje mi się, że znajdując ortopede, który przyjmuje prywatnie i pracuje w szpitalu będzie miał możliwość wpisania Cię w jakąś lukę.
2 razy w sali byłem z chłopakami, którzy mieli rekonstrukcje, chyba nie czekali długo, ale nie pytałem jak to było załatwione. Napisz pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ibogaina: A z ciekawości spytam, co robiłeś że doznałeś takiej kontuzji? Syn znajomego (piłkarz) zerwał ACL i miał rekonstrukcje w rehasporcie, ale to na pewno wiąże się z kosztami rzędu wspomnianego 10k. Najgorzej że klub się wypiął i musieli z własnej kieszeni wyłożyć kasę. Nie da się załatwić żeby przyjęli na zabieg w trybie pilnym? Kilka miesięcy temu mój dziadek przewrócił się i uszkodził krąg i właśnie mu załatwiliśmy przyjęcie na
@Trzesidzida gdzie dziadek poszedł na rehabilitację?
2 lata temu pilne z pobytem w degi bylo dla mnie 2 lata, bez tego dopisku 10 lat xD
Piłkarze powinni mieć ubezpieczenia, chyba, że to liga amatorska. Powiedz koledze jeśli młody będzie grał w piłkę, niech dokładnie przeczyta OWU, bo sa punkty, które się wykluczaja. Np. chłopak, który jezdzi na nartach zawodowo miał ubezpieczenie, które nie obejmuje jazdy za granicą podczas zawodów. W ten sposób
@kendi: Szpital w Koninie. Jasne, że piłkarze powinni mieć ubezpieczenia. Ale rzeczywistość jest brutalna i w małych biednych klubach z niskich lig tak to niestety wygląda (zwłaszcza w grupach młodzieżowych). Nie wiem jaka dokładnie była sytuacja, wiem jedynie że kolano rozwalił sobie poza klubem grając na orliku, i że poszli do rehasportu żeby nie czekać na nfz.