Wpis z mikrobloga

Hejka wszystkim :)
Szukam jakichś nowych głośników.
Nie jestem audiofilem, karta dźwiękowa to Sound Blaster Z, na co dzień używam słuchawek Kingston HyperX Cloud, a głośniki, które w tej chwili mam, to jakieś Craetive A60, czyli najtańsze z najtańszych.

Co do nowych głośników - nie wiem, czy potrzebuję 5.1, czy 2.1 czy 2.0, kompletnie się nie znam. Obecne głośniki muszę oddać, więc szukam czegoś jak najniższym kosztem, więc też nie wiem ile chcę wydać.

Chciałbym odczuć różnicę in plus podczas oglądania filmów, wydać chcę jak najmniej, powiedzmy ze 200zł, ale jeśli jest jakiś mega zajefajny zestaw za trochę więcej to też mogę rozważyć. A jak jest coś w stylu orgazm dla uszu za 2x tyle to też mogę się zastanowić :)

Czyli powiedzmy preferowałbym 200zł, ale może też być 400zł :)

Pozdrawiam Mireczki :)

#glosniki #cokupic #komputery #komputer #dzwiek #zakupy #technologia #niewiemjaktootagowac #mozektospomoze
  • 8
@savagetommy: okej łap tutaj oferty w różnych przedziałach cenowych:
microlab fc-330 2.1
microlab m880 2.1
MODECOM MC-MSF50 2.1
MODECOM MC-MHF60U 2.1
genius 4500 5.1
genius 4600 5.1
genius SP-HF1800A 2.0
edifier R1280T 2.0
EDIFIER R1600TIII 2.0

wybierz to co bardziej ci się podoba i w zależności od mocy jaka powierzchnia pokoju

te geniusy 4500/4600 jako 5.1 to raczej przeciętny zestaw, kiedyś mielu dużo tańsze te zestawy, w 2012 brałem geniusy 5050
@savagetommy: Co do 5.1 to jak nie masz jak ich sensownie ustawić to olej temat. Co do 2.1 to gorąco polecam logitechy x-230 , troche ponad 200 zeta za nówki ale warto w chooy. Z 2.0 polecam geniusy ,ale nie pamietam modelu, takie z okrągłym pilotem na kablu, młuco aż miło ,ale okolo 400 pln.
ps .A geniusy i modecomy ,nawet te tańsze są ze sklejki.