Wpis z mikrobloga

Wyciek z bazy PESEL no zdarza się nie ma co ukrywać... ale mówię kurde. wezmę się w bik-u zarejestruje co mi szkodzi raz na pół roku raport za free więc warto. W godzinach późno nocnych i wczesno rannych dokonywałem rejestracji, aktywacji itp. ( w ciągu dnia strona z powodu oblężenia niedostępna nie wiem jak teraz) Wszystko pięknie ładnie full dostęp do konta... przechodzę do "generuj raport". Klikam czekam chwilę i patrze... patrze... (na telefonie patrze) szczypię ekran... (przybliżam) szczypię siebie (ok 5 rano może jeszcze źle widzę) ... i "Twój raport jest generowany... będzie dostępny 22.09.2106r.) WTF.... haha to prawie miesiąc czasu czekam na raport czy ktoś mnie na kredyt nie wydymał... a lepiej.. 22.09.2016r. dostanę info, że wszystko cacy.. a 20.09 ktoś mnie zrobi na kredyt i sobie przez pół roku bedę żył very happy :) no cuuuuudownie :) Moja Informatyzacja kraju taka moja taka piękna. #truestory #boldupy #informacje #bik #kredyt #polska #finanse
  • 4
@Orwell1984: zdaje sobie z tego sprawę... ale bardziej mi chodzi o fakt, że wszyscy go chwalą, że taki fajny, że taki zajebisty, a w praktyce jest jak jest... swoją drogą trochę chorę, że nie ma jakiegoś państwowego odpowiednika... w sumie co do PESEL-a to też jaja komornik ma dostęp, a my nie mamy :) tak aby się zalogować i sobie swoje dokumenty akty np. wydrukować itp.