Wpis z mikrobloga

Mirki. Postanowiłem że zrobię mamie prezent i kupie jej telefon taki wiecie dotykowy ( ͡° ͜ʖ ͡°). jako że mama nie raz wspominała ze koleżanki maja a ona nie. Z tego co wybadałem sytuacje koleżanki pokazują mnóstwo zdjęć i sprawdzają sobie przepisy itp rzeczy na internecie więc wymagania duże to nie są. Będzie to jej pierwszy tego typu telefon więc myślę ze za 400 PLN wystarczy. Polecacie konkretnego z takiej półki? w sumie nigdy się nie orientowałem w telefonach dlatego proszę o pomoc.
#zakupyzchin #banggood #gearbest #elektronika #szukamcebuladeals #telefony #android
#aliexpress #xiaomi
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ortofosforan: 5MP to tylko rozmiar zdjęcia, który nie ma nic współnego z jakością zdjęcia.

@Ferlit: Jeżeli chodzi o zdjęcia to bardzo fajne zdjęcia robi Ulefon U007 - jak narazie wg mnie najlepsza jakość zdjęć spośród budżetowych chinoli. Telefon ładnie wygląda, ma zaokrąglone kształty i przyjemny ekran. Kosztuje 50$. Jak chcesz wydać więcej to warto zainteresować się Nubią Z7 Max - na Banggood jest chyba cały czas w cenie
  • Odpowiedz
@kibiklops: i oczywiście do aparatu 5MP będą ładować porządną optykę? Jedno pociąga za sobą drugie. Jak współczesny telefon ma 5MP, to na pewno nie ma dobrej optyki i zdjęcia nie będą dobre. Matryca to chyba najtańszy element takiego aparatu.
  • Odpowiedz
@ortofosforan: Najważniejsza jest zastosowana matryca przechwytująca obraz, później optyka, a megapiksele to głównie marketing bo na użytek domowy spokojnie wystarcza 4-5 MP. Większe rozmiary przy zdjęciach telefonem to tylko marnowanie miejsca w pamięci.
  • Odpowiedz