Wpis z mikrobloga

Mirki. Postanowiłem że zrobię mamie prezent i kupie jej telefon taki wiecie dotykowy ( ͡° ͜ʖ ͡°). jako że mama nie raz wspominała ze koleżanki maja a ona nie. Z tego co wybadałem sytuacje koleżanki pokazują mnóstwo zdjęć i sprawdzają sobie przepisy itp rzeczy na internecie więc wymagania duże to nie są. Będzie to jej pierwszy tego typu telefon więc myślę ze za 400 PLN wystarczy. Polecacie konkretnego z takiej półki? w sumie nigdy się nie orientowałem w telefonach dlatego proszę o pomoc.
#zakupyzchin #banggood #gearbest #elektronika #szukamcebuladeals #telefony #android
#aliexpress #xiaomi
  • 25
  • Odpowiedz
@Ferlit: Xiaomi Redmi 2 Pro o ile daloby radę wyrwać za ~$100, a czasem się da, największy jego plus to 4,7" chyba, że mamie nie przeszkadza 5" to wtedy czekaj na inne propozycje w tej cenie ;)
  • Odpowiedz
@Ferlit: sprawdzaj dokładnie telefony, bo np umi rome x ma 2pkt dotyk co jest lekko męczące. Ten pepsi nie wiem ile ma. A co do zdjęć to ciężko będzie w tej cenie o dobre zdjęcia, czy to będzie chińczyk czy europejczyk.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: żeby wgrać soft musi być co wgrać, a podejrzewam, że jeszcze nie ma co i nie wiem czy w ogóle ktoś stworzy jakiegoś Cyanogena czy czysty ROM, to jakiś telefon na zamówienie od Pepsi może być ciężko... No chyba, że stanie się megapopularny.
  • Odpowiedz