Wpis z mikrobloga

@WiewiurPL: a pokaż no tę blachę, bo jak nie ma podświetlenia, była pod dużym kątem, czy coś w ten deseń, to w sumie miał rację - a ty zapewne wiedziałeś, czym takie kombinowanie grozi.

Oczywiście chciałbym wierzyć ci na słowo, że wredna policja, ale wiemy obaj, jak to na wypoku czasem wygląda :)
@WiewiurPL ja ostatnio tez mandacik przytulilem. Wprawdzie samochodem ale zawsze :/ pokaz jak masz zamontowana tablice. Chamskie jest to jak szukaja na sile za co wystawic kwita bo limity maja
@Stitch: @agnad: @eloar: @Pantokrator: @bocznica: @Bahupl:
zły kąt. oczywiście, że wiedziałem że może być #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@11mariom: potem zmienił zdanie że rejestracja go zaciekawiła.

Chodził i szukał dziury w dupie. Najpierw że nie ma postojówki z przodu, włączyłem zapłon to się zapaliła, to nie mam jednego światła, zapytałem czy wie że motocykl na mijania i drogowe i
potem zmienił zdanie że rejestracja go zaciekawiła.


@WiewiurPL: no jak potem. To nie jest tak, że "oo zatrzymam sobie losową osobę i znajdę powód". Najpierw powód, później zatrzymanie.

Ale fakt, że blacha pod ostrym kątem :P

to nie mam jednego światła, zapytałem czy wie że motocykl na mijania i drogowe i to jest część lampy od drogowych.


@WiewiurPL: :DDDDD co za bagiet. Aż cud, że mnie nigdy jeszcze nie zatrzymali,
@11mariom: no nie mogę znaleźć. Albo to jest jakoś dziwnie sformułowane w prawie, albo to 'miejska legenda'. Możliwe, że nigdzie nie jest zapisany konkretny czas, a jedynie jest zapisane, coś o łatwym, albo szybkim usunięciu usterki.

Ciężko się szuka takich rzeczy, szczególnie, że w przepisach mamy raczej takie cuda, że policjant może zatrzymać dowód rejestracyjny praktycznie za wszystko i jeśli usterka nie zagraża bezpieczeństwu, może wystawić pokwitowanie pozwalające na dotarcie do